יום חמישי, 23 בנובמבר 2017, ה' כסלו ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 054-430-0186

חדשות במבשרת ציון

מויאל ימונה כראש הוועדה הממונה באבו גוש

בעקבות המשבר המעמיק באבו גוש, קיים מנכ"ל משרד הפנים, מר רם בלינקוב, שימוע לראש המועצה המקומית סלים ג'אבר, ביום חמישי האחרון. בעקבות השימוע, החליט שר הפנים סופית, לפזר את המועצה המקומית, הפועלת, בניגוד לחוק, ללא תקציב מאושר למעלה מחצי שנה.

פורסם בתאריך:


 

 במסגרת החלטה זו וכפועל יוצא ממנה, קיבל גם שר הפנים את המלצתו של מנכ"ל המשרד להפסיק גם את כהונתו של מר ג'אבר כראש המועצה

  

ביום רביעי האחרון (אתמול), אמור היה שר הפנים היוצא מר רוני בראון, לחתום על הצווים בנושא זה. אם לא יחתמו הצווים כאמור, יחתום עליהם שר הפנים הנכנס מר מאיר שטרית במהלך סוף השבוע או בתחילת השבוע הבא. גורמים בכירים במשרד הפנים ציינו בפני זמן מבשרת כי שמו של מר מויאל, חבר המועצה במבשרת וראש המועצה בעבר, הוזכר בפני שר הפנים ומנכ"ל המשרד, על ידי גורמים בכירים במשרד, כמועמד המתאים ביותר לכהן כראש הוועדה הממונה באבו גוש.

 

מר מויאל מקובל מאד על כל חלקי הישוב המצויים בעימות פוליטי וציבורי קשה, ונראה היה כי הוא מסוגל לגשר בין המצויים בעימות. עם פריצת "סכסוך התקציב",; אף הוזכר שמו של מר מויאל כאחד הבודדים המסוגלים להשיג סולחה בישוב בין הניצים.

 

למויאל קשרי ידידות עם השר מאיר שטרית ורבים סבורים כי מינויו לראש הוועדה הממונה הינו רק שאלה של זמן.

 

במידה ומויאל אכן ימונה לראש הוועדה הממונה, לא יהיה צורך בהתפטרותו מתפקידיו כחבר המועצה המקומית מבשרת ציון וכן מתפקידו מטעם הרשות המקומית מבשרת ציון, כחבר הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה.  

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: