יום שישי, 29 במאי 2020, ו' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

איכות חיים וסביבה - שימור סביבה במבשרת ציון

שלוחת החברה להגנת הטבע במבשרת ציון נסגרה - איכות חיים וסביבה - שימור סביבה במבשרת ציון

שלוחת החברה להגנת הטבע במבשרת ציון נסגרה

אין זה סוד שהשלוחה אינה פעילה זמן רב, וכי רק בזכות הסל"תים (סיורים ללא תשלום) שארגנו דני בן שטרית ואורנה הרלינג, נוצר הרושם כאילו העסק חי ומתפקד. המשך פעילותה של השלוחה היה מותנה בכך שיהיה מי שייקח על עצמו בהתנדבות את ניהולה, אך אף אחד לא קם.

טיול לים המלח, ופריחות בצפון הנגב - איכות חיים וסביבה - שימור סביבה במבשרת ציון

טיול לים המלח, ופריחות בצפון הנגב

ההמלצה הפעם הינה מיידית, או שהפריחה תעלם כלא הייתה. נטייל באזור ים המלח, ונמשיך לאתרי הפריחה הנהדרת של האירוס השחום ואירוס ירוחם, וזה קורה ממש עכשיו, במחצית השניה של חודש מרץ. הטיול הינו לכל סוגי הרכב, למרות שרכב גבוה, או 4X4, יועדף, במיוחד באתרי הפריחה.

עמק הארזים - ממתינים בדריכות לפסק הדין - איכות חיים וסביבה - שימור סביבה במבשרת ציון

עמק הארזים - ממתינים בדריכות לפסק הדין

יש להניח כי בקרוב תתקבל החלטת וועדת המשנה להתנגדויות מטעם הוועדה המחוזית, בעניין ההתנגדויות שהוצגו לתכנית הפארק המטרופוליני בעמק הארזים (תכנית 12000), והמלצותיה יוגשו לאישור הוועדה המחוזית. בטרם ישמע "פסק הדין" כדאי לעיין בעמדות שהוצגו לוועדת המשנה, כחוות דעת מקצועיות או כחלקים מהתנגדויות רשמיות

ילדי בית ספר קשת מאמצים את פארק המסילה - איכות חיים וסביבה - שימור סביבה במבשרת ציון

ילדי בית ספר קשת מאמצים את פארק המסילה

ילדי והורי בית ספר קשת והחברה להגנת הטבע ויופי של ישראל יזמו פרויקט משותף, שבמסגרתו התלמידים ישתתפו במבצע ניקיון באתר פארק המסילה ביום שישי ה-29/02/2008 במסגרת פרוייקט "ילדים מובילים שינוי" ההפנינג יתקיים ב- "פארק רשב"ג" – בין רחוב רשב"ג 4 / נהוראי (מול רמי לוי).