יום שני, 01 ביוני 2020, ט' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

אצל השכנים במבשרת ציון

האם יופרטו הצהרונים בהר אדר?

ראש המועצה לשעבר, חן פיליפוביץ', פרסם פוסט לפיו המועצה קיבלה החלטה להפריט את נושא הצהרונים * ראש המועצה, חיים מנדל שקד, בתגובה: "זה משבר מדומה. נגיע עם הסייעות להבנות שימנעו את הפרטת הצהרונים"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

נושא חדש מסעיר את היישוב הקטן. במהלך השבוע שעבר, דיווח בפייסבוק חבר המועצה ומי שעד לא מזמן שימש ראש המועצה, חן פיליפוביץ': "יצאנו כרגע מישיבת מועצה בה נתקבלה החלטה להפריט את צהרוני הגנים, לה התנגדנו. בשנתיים האחרונות שוררת הרמוניה חינוכית ותפעולית באשכול הגנים תודות לצוות ומנהלת חינוך מעולים. משמעות הפרטת הצהרונים תהיה ירידה בשירות לילדים ולהורים, פגיעה בצוות החינוכי והסייעות תוביל לשירות ירוד לילדי היישוב. אין סיבה לקלקל מנגנון שפועל ללא דופי. אני קורא להורים לפנות למועצה ולבטל את רוע הגזירה". את ההודעה חתם בשמו בשם חבריו לסיעת 'תנופה'.

ראש המועצה המכהן, חיים מנדל שקד, פרסם לאחר מכן תגובה לדברים אלו ובה כתב: "הרשתות החברתיות ביממה האחרונה מוצפות בפוסטים המדווחים על נושא הצהרונים בצורה מעוותת ומנסים לזרוע פחד ובלבול בקרב התושבים והסייעות ממניעים זרים. מה שחורה לי במיוחד זה אותם פוסטים מעליבים שמכפישים את כל סייעות הגנים על לא עוול בכפן. חשוב להבהיר שסייעות הגיל הרך הנן עובדות מועצה שעובדות קשה מאוד, עושות עבודת קודש עם הילדים ונותנות את נשמתן עבור ילדינו. לצערי, במקום להודות להם על עבודתן המסורה יורדים עליהן בראש חוצות וזה פשוט לא מגיע להם. גם אם יש ביקורת על סייעת זו או אחרת, זה בהחלט לגיטימי אך הרשת החברתית היא לא הזירה לכך. בנוסף לכך שזה אינו מעיד בהכרח על הכלל שנפגע מזה ללא עוול בכפו. המועצה נמצאת בהדברות עם הסייעות ואנו מעריכים שבקרוב נגיע איתן להבנות שימנעו את הפרטת הצהרונים וישימו גם את המשבר המדומה הזה מאחורינו. מבקש מכל מי שמוטרד מאופציית ההפרטה ויש לו שאלות הבהרה בנושא שירים טלפון לאתי אוזנה, רכזת הגנים בטלפון: 050-6426418 ויקבל מענה לשאלותיו.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: