יום שלישי, 11 באוגוסט 2020, כ"א אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

אצל השכנים במבשרת ציון

הצהרונים בהר אדר - ממשכיכים כרגיל

התקיימה פגישה בין המועצה והסייעות והוחלט כי מתכונת העבודה תימשך כפי שהייתה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

כפי שפורסם (לכתבה הקודמת: לחצו כאן) במהלך השבוע שעבר, דיווח בפייסבוק חבר המועצה ומי שעד לא מזמן שימש ראש המועצה, חן פיליפוביץ': "יצאנו כרגע מישיבת מועצה בה נתקבלה החלטה להפריט את צהרוני הגנים".

ראש המועצה המכהן, חיים מנדל שקד, פרסם לאחר מכן תגובה לדברים אלו ובה כתב בין היתר: "הרשתות החברתיות ביממה האחרונה מוצפות בפוסטים המדווחים על נושא הצהרונים בצורה מעוותת ומנסים לזרוע פחד ובלבול בקרב התושבים והסייעות ממניעים זרים. מה שחורה לי במיוחד זה אותם פוסטים מעליבים שמכפישים את כל סייעות הגנים על לא עוול בכפן. המועצה נמצאת בהדברות עם הסייעות ואנו מעריכים שבקרוב נגיע איתן להבנות שימנעו את הפרטת הצהרונים וישימו גם את המשבר המדומה הזה מאחורינו". 

לפני מספר דקות נמסר מן המועצה: "בעקבות פגישה שהתקיימה הבוקר (שלישי, 21.5) עם נציגות הסייעות, אנו שמחים לבשר שהמועצה המקומית הר אדר הצליחה להגיע לפתרון משותף עם סייעות הגנים, במטרה להבטיח להורים ולילדי הגנים המשך שירות איכותי אליו הם מורגלים. במסגרת זאת, הצהרונים ימשיכו לפעול עד השעה 16:30 יחד עם צוות הסייעות, המלוות את פעילות הגנים החל משעות הבוקר. אנו מודים לסייעות על נכונותן לחזור לעבוד במתכונת הקודמת, שהייתה נהוגה עד לשנת הלימודים הנוכחית, מתוך מכוונות ואהבה לילדים, ומודים גם לשותפינו בוועד העובדים ובהסתדרות על שיתוף הפעולה וההגעה להסדר המשותף. הצהרונים בגני הילדים בהר אדר מופעלים מזה שנים רבות, באמצעות סייעות הגן הקבועות שמלוות לאורך כל היום את ילדי הגן מהבוקר ועד לסיום הצהרון. מדובר בכוח אדם יציב, מקצועי ואיכותי ביותר שמפעיל את הצהרון בסטנדרטים גבוהים לרווחת ילדי הגנים בהר אדר. אנו מאחלים המשך הצלחה לכולם!".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: