יום שני, 14 באוקטובר 2019, ט"ו תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

אצל השכנים במבשרת ציון

פרגון לסטודנטים של עין ראפה

הוועד המקומי בעין ראפה מחלק מלגות לסטודנטים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

השבוע נערך במרכז הקהילתי עין ראפה אירוע מרשים ומיוחד במינו. האירוע כלל חלוקת פרסים לילדים המובילים בחוג קריאת הקוראן שנערך בחודש רמדאן בחסות האימאם של המסגד, תעודות הוקרה למתנדבים ולעובדים, פרסים לבוגרי י"ב. גולת הכותרת הייתה חלוקת מלגות ל-32 סטודנטים בסך 1000 שקלים.

באירוע נכח קהל רב והוזמנו גם נציגים מהכפר הסמוך עין-נקובה. את המועצה האזורית מטה יהודה ייצגו סגן ראש המועצה, שלומי מגנזי; ומנכ"לית המועצה, מיכל אברמן. השניים הרעיפו שבחים על הכפר והיוזמה המבורכת. האירוע כלל גם מופע סטנד אפ קומדי וקטעים מוזיקאליים.

ראיד ברהום, איש חינוך ודובר הוועד, היה זה שהגה רעיון חלוקת המלגות. בנאומו בטקס חלוקת המלגות אמר: "אנחנו עושים היסטוריה, הוועד המקומי הראשון שמחלק מלגות לסטודנטים. עוד ועדים נוספים יילכו בעקבותינו בעתיד. כשהבאתי את היוזמה הזאת לאישורו של הוועד המקומי, לא ציפיתי לתמיכה כל כך רחבה ואני מברך על כך. זה לא עוד נחלת המעוצות המקומיות בלבד. מאז שהצטרפתי לוועד המקומי לפני שלוש שנים, חרטתי על דגלי להפוך כל אבן על מנת להשיג חינוך איכות והוגן לילדי הכפר, חינוך איכותי בגנים, בבתי ספר, מורים ומנהלים. השינוי קרב ובא כל עוד אנו שומרי הסף".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: