יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

אצל השכנים במבשרת ציון

פתרון זמני בתיכון עין ראפה עין נקובא

טרם נמצא מחליף למנהל ניזאר דעקה שסיים את תפקידו * במועצה האזורית מטה יהודה החליטו כי ראש מינהל החינוך במועצה, ניב בר גיא ינהל את בית הספר עד שיימצא מחליף

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

כפי שפורסם במהלך השבוע שעבר, מנהל בית הספר ברנקו וייס, עין נקובא - עין ראפה, ניזאר דעקה, סיים את תפקידו, רגע לפני פתיחת שנת הלימודים והמועצה נדרשה לאייש את התפקיד באופן מיידי. ראש המועצה, ניב ויזל, החליט כי האיש המתאים ביותר לגיוס למשימה הוא לא פחות מאשר מנהל אגף מנהל וחינוך במועצה, ניב בר-גיא, זאת עד שיימצא מנהל קבוע מתאים. ניב בר-גיא, ניהל בעבר בהצלחה שני בתי ספר מעל לעשור  וכן היה מפקח במשרד החינוך.

"אנחנו מחויבים לפתיחת שנת הלימודים באופן הטוב ביותר וכשחינוך ילדינו מצוי בראש סדר העדיפויות לא הייתה שאלה בכלל והתגייסתי מייד למשימה", הסביר בר-גיא. "החל משבוע הבא יפורסם מכרז לניהול בית הספר עין נקובה -עין ראפה ואנו מקווים שיימצא מנהל/מנהלת ראויים לתפקיד בהקדם האפשרי", הוסיף.

במקביל לכך, תחזק רשת 'ברנקו וייס' את הליווי הפדגוגי בבית הספר במנהלת מדריכה שתנהל את כל ההיבטים הפדגוגיים הנדרשים, בסיוע רכזת פדגוגית במשרה מלאה.

"לא ברור מאליו שמנהל מנהל החינוך במועצה, בין שלל תפקידיו, מתגייס מייד למשימה", אומר ניב ויזל, ראש המועצה האזורית מטה יהודה. "זוהי הבעת אמון באנשי המקצוע של המועצה המובילים לעשייה חינוכית משמעותית ודוגמא אישית", מסכם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
4
עין נרובה
חילוד חושייה | 22:09   12.11.19
3
מה את מבלבלת במוח?
ברק | 13:04   28.08.19
2
מה זה? חצי מנהל?
יעלה ברק | 12:51   28.08.19
1
שיחוק של המועצה
אורן | 12:47   28.08.19