יום ראשון, 12 ביולי 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

חדשות במבשרת ציון

הערכה לסייעות

שש סייעות מגני הילדים זכו לתעודות הוקרה על היבטים שנים של עבודתן

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

לרגל חגיגות יום העצמאות חולקו 'תעודות הערכה' שונות לשש סייעות חינוכיות. תעודות הערכה אלו הינן יוזמה חינוכית חדשה שזו השנה הראשונה ותהווה מסורת לשנים הבאות.  היוזמה, 'הערכה של סייעות' הינה אחד מהיעדים בעבודת מדור הגנים במחלקת החינוך במועצה כמו: התמקצעות, גיבוש תחושת השייכות, העצמה ויוזמה.

עבודתן של הסייעות הינה מבין החשובות והמשמעותיות במערכת החינוך. הסייעות בגן הילדים שותפות בצוות הגן, ממלאות תפקיד ארגוני ופדגוגי כאחד. בנוסף, לעבודתן המשמעותית ישנה חשיבות  גדולה בעיצוב דמותו של הילד בהווה ובעתיד. ועל כן הן ראויות  להערכה.

שלושה היבטים בעבודתן של הסייעות נבחרו להערכה והם: א. מוסר עבודה גבוה, עקביות והתמדה – את התעודה קיבלה יעל שמחי מגן 'ענבר'; ב. התמדה ודאגה לארגון סביבה חינוכית מטופחת ונעימה – את התעודה קיבלו הסייעות איילה לוי מגן 'כרמל' ושרה לוי מגן 'הראל'; ג. יוזמה והרתמות לשיתופי פעולה וקידום אקלים גן מיטבי בצוות – את התעודה קיבלו צוות גן 'ארבל' - שושי משה וליאורה דראי - וכן הסייעת שושי פל מגן 'השקד'.

ממדור גנים נמסר: "כלי הערכה הינו משמעותי לחיזוק תחושת המקצועיות והמוטיבציה להמשך עשייה משמעותית. במדור גנים הבינו כי כלל הסייעות נמצאו ראויות על עבודתן והבחירה הייתה קשה . ביחד עם צוות הסייעות המובילות נבחרו השנה שש סייעות בקטגוריות השונות. אין ספק שהידיעה, כי אנו מתכוונים לעגן את הרעיון בלוח השנה גם בשנים הבאות, הקלה על הבחירה".   

יואב שור, מנהל המחלקה לחינוך: "אני מצטרף להוקרה והערכת הסייעות וביחד עם מנהלי המדורים יבחנו דרכים נוספות להוקרת העובדים והעובדות בהמשך העשייה החינוכית".

צילומים: באדיבות המועצה

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: