יום שני, 26 באוגוסט 2019, כ"ה אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-430-0186

חדשות במבשרת ציון

נלחמים בעבריינות הרכוש

שוטרי תחנת הראל עצרו חשוד בפריצה לבית לפני כחודש בפריצה לבית ברחוב השושנה במבשרת

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

לירן פוקס

בתחילת חודש אפריל נפרץ בית ברחוב השושנה במבשרת ציון. מהבית נגנב רכוש רב שכלל תכשיטים ומוצרי חשמל שונים. צוות הפשעים של שוטרי תחנת הראל החל בביצוע פעולות חקירה בשיתוף חוקרי הזיהוי הפלילי.

במהלך החקירה עלו ממצאים פורנזיים שמהם נקשר חשוד בביצוע ההתפרצות. החשוד הוא תושב השטחים הנושא אישור כניסה לישראל והוא נעצר לאחר מספר ימים. במקביל, בוצעו פעולות חקירה רבות ונוספות אשר חיזקו את הימצאותו בזירת האירוע וביססו את החשד לגביו באופן החלטי ומוצק.

החשוד מכחיש מעורבות בחקירה, אך מעצרו הוארך מספר פעמים לצורך המשך ביצוע פעולות חקירה שכללו: איסוף ממצאים, איתור עדים וחשודים נוספים. השבוע (ראשון, 12.5) הוגשה הצהרת תובע בעניינו עם בקשה למעצר עד תום ההליכים.

קצין החקירות של תחנת הראל, רב פקד יוני ממן מסר בתגובה: "תחנת הראל מייחסת חשיבות רבה לנושא עבירות הרכוש ובכללן ההתפרצויות לדירה וזאת לאור המשמעות המיוחדת עבור נפגע העבירה, לא רק בהיבט החומרי אלא גם בפגיעה בתחושת הביטחון. משרד חקירות שוטרי תחנת הראל בשיתוף שאר משרדי התחנה מוכיחים כבר שנה שלישית ברציפות שניתן לצמצם את היקף התופעה, בנוסף לפיענוח יותר תיקים בתחום ולהעמיד לדין את מבצעי העבירות. כך נמשיך גם בעתיד".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: