יום חמישי, 24 בספטמבר 2020, ו' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

חדשות במבשרת ציון

צירוף מקרים או מגמה מדאיגה?

שלושה בעלי תפקידים הודיעו לאחרונה על סיום תפקידם: מנהל המחלקה לאירועים, מנהלת 'עיר ללא אלימות' ומנהלת מרכז הצעירים* לא מזמן התפטר מנהל אגף החינוך * האם קורה כאן משהו?

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

בקרוב צפויה מצבת המנהלים במחלקות המועצה לעבור ריענון לא קטן. כפי שפורסם, לפני פחות מחודש היה זה מנהל מחלקת החינוך, יואב שור, ובימים אלו פועלים במרץ במועצה לבחון את המועדים שהמתמודדים במכרז.

אך השבוע נודע כי לא פחות משלושה בעלי תפקידי ניהול מסיימים את תפקידם. הראשון הוא יורם ששון (56), שלאחר 31 שנים של עשייה ציבורית בתחומי תרבות וקהילה, אותם חתם בתפקיד מנהל מחלקת האירועים – פורש מן המועצה. ששון לא מסר מדוע מסיים את תפקידו. מן המועצה נמסר: "במסגרת תכנית פרישה מרצון כלל ארצית של משרדי הפנים והאוצר, בכל הארץ, בימים אלו, פורשים עובדים מתפקידם מרצונם החופשי. כלל העובדים שסיימו את עבודתם במסגרת תכנית פרישה מרצון הגישו בקשה בכתב למועצה ושמותיהם הועברו לאישור משרד האוצ לצורך קבלת אישור לפרישתם".

השנייה היא מורן בן חמו, מנהלת פרויקט 'עיר ללא אלימות' ביישוב. בשיחה עם 'זמן מבשרת אישרה כי בחרה מרצונה לסיים את תפקידה. "אני רוצה להודות לכל שותפיי על התקופה בה מילאתי תפקיד זה ועל ההזדמנות שניתנה לי", אמרה בן חמו, שלא הוסיפה בשיחה פרטים על תוכניותיה לעתיד.

השלישית היא עינת ברבש, מנהלת מרכז הצעירים, שילדה לאחרונה ומטעמה נמסר כי: "עינת סיימה את תפקידה לאחר כשנתיים בנסיבות משמחות, ימים ספורים לפני לידת בתה. יש לציין, כי במקביל לכך הסתיים חוזה העסקתה במועצת מבשרת ציון". גורמים במועצה מסרו: "אנו שבעי רצון מהתפקוד של עינת, מאחלים לה מזל טוב לרגל הולדת בתה ומחכים לשובה".

האם מדובר בצירוף מקרים או במגמה שאת נגזרותיה נרגיש שוב בקרוב? ימים יגידו. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
5
לעובדי המועצה אסור להביע דעות
תושב מודאג | 20:38   17.08.19
4
המנכ״ל לא יודע לנהל
תושב מודאג | 16:14   17.08.19
3
הסיבה- יורם שמעון
תודבת מודאגת | 14:03   17.08.19
2
נו באמת
אייל | 12:53   17.08.19
1
מעניין
Moshe ievi | 15:57   31.07.19