יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

חדשות במבשרת ציון

המרדף הסתיים אצלנו

רוכב אופנוע ללא רישיון נתפס לאחר שנצפה משתמש בטלפון תוך שהוא מנסה להימלט משוטרי אגף התנועה * אחרי מרדף הסגיר עצמו הרוכב למשטרה והאופנוע אותר במבשרת ציון

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

דוברות משטרת התנועה התירה לפרסום כי אתמול, בעת פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה על כביש 1, שוטר בניידת סמויה זיהה רוכב אופנוע מבצע עבירה של שימוש בנייד תוך כדי רכיבה על השוליים, סימן לו לעצור בסמוך למחלף נוה אילן, אולם הרוכב לא נשמע להוראות והחל להימלט תוך ביצוע עבירות תנועה וחציית שטחי הפרדה בדרך.

השוטר, שהסתייע בניידות נוספות, ביצע חסימה של הכביש, אך הרוכב שהבחין בהאטת התנועה ביצע פניית פרסה על כביש 1 והחל בנסיעה בניגוד לכיוון התנועה בין כלי הרכב. 

בשלב זה אבד קשר העין עם הרוכב, אולם השוטרים הנחושים שביצעו מספר פעולות בניסיון לאתר את הרוכב הנמלט, גרמו לרוכב להסגיר עצמו וכן האופנוע אותר כשהוא מוסתר באזור מבשרת ציון.

מן המשטרה נמסר, כי בבדיקה מדובר בנהג חדש תושב בת ים בן 18.5, רוכב על האופנוע ללא רישיון תואם לסוג הרכב (בלתי מורשה). לנהג נרשמה הזמנה לדין לשיפוט מהיר בגין אי ציות להוראת שוטר, נסיעה בקלות ראש ובלתי מורשה, וכן נרשמו דו"חות בגין שימוש בטלפון בזמן נהיגה ונסיעה על שטח הפרדה. באשר לאופנוע הוא הושבת למשך 30 ימים ונגרר למגרש האחסנה. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: