יום שישי, 07 באוגוסט 2020, י"ז אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

חדשות במבשרת ציון

מחר: שעה של שביתה

הנהגת ההורים, כחלק ממפגן הזדהות ארצית עם המאבק למען החינוך המיוחד, משביתה את הלימודים למשך שעה * במועצה הבהירו: לימודים כרגיל

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

מהנהגת ההורים במבשרת ציון  (בתי הספר: תיכון הראל, חטיבת ביניים היובל, הדרור תל"י, מולדת, השלום וחמדת השקד) נמסר כי הם מביעים את הזדהותם ומצטרפים למאבק הארצי למען החינוך המיוחד ותשבית את הלימודים למשך שעה ביום שישי - משעה 08:00 ועד שעה 09:00.

בהודעה שהעבירה הנהגת ההורים למערכת האתר נכתב: "כאמור, משרד החינוך, בתמיכת ממשלת ישראל ובניגוד להתראות צוותי החינוך והתנגדות אנשי המקצוע, החיל את רפורמת חוק החינוך המיוחד. הממשלה לא תכננה ולא תקצבה את הרפורמה וחסרים כחצי מיליארד ש"ח לפתיחת השנה. כתוצאה מכך, משרד החינוך לקח את תקציב בית הספר של החגים והודיע שבחנוכה הילדים יישארו בבית. המשמעות, פגיעה בכל התלמידים וההורים בישראל. בזה אנחנו רוצים להביע את מחאתנו על ההתנהלות של משרד החינוך בנושא ויותר מזה גם להוות סמן ומופת לתמיכה וערבות הדדית".

מנגד, בהודעה שהעבירה המועצה לתושבים נכתב: "להורים שלום, הבהרה: הלימודים בכל בתי הספר והגנים יתקיימו מחר, יום שישי 13.09.19 כרגיל חרף עיצומי ארגון ההורים הארצי. בהתאם לכך, מוסדות החינוך ייפתחו כרגיל, צוותי ההוראה יקבלו את הילדים בהתאם למערכת השעות הקבועה והסעות התלמידים יתקיימו כרגיל".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: