יום חמישי, 28 במאי 2020, ה' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

חדשות במבשרת ציון

יוצרים בכל גיל

על תערוכה מיוחדת ובה מוצגים יצירותיהם של דיירי 'נופי מוצא'

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

בדיור מוגן 'נופי מוצא' יצאה לדרך תערוכת דיירים יוצרים. טקס פתיחה חגיגי נערך ביום שני השבוע (16.9) בנוכחות דיירים, בני משפחה ואורחים. הצופים בתערוכה אמרו כי היצירות היו נפלאות ומהממות ולא יאומן שאנשים שמעולם לא נגעו במכחול או בחומר גלם בזה או אחר ולא עסקו מעולם בקרמיקה, בפיסול ובבובנאות יצרו יצירות פאר כדוגמת תמונות, תכשיטים ואביזרי קישוט לבית. הנוכחים נדהמו מהעבודות הנפלאות שנעשו בסיועם של מדריכות עם רצון עז ללמד ולהעסיק את הדיירים.

את הטקס פתחה המקהלה של 'נופי מוצא' מחוג הנגינה והנעימה בשיריה. לאחרי מכן נאם מנהל המקום, גבי דרור, שבירך את הדיירים והדגיש ש-15 שנה הוא עוסק בניהול בתחום הדיור המוגן ושם היו גם יצירות אך האיכות פה היא מעבר לכל מה שראה עד היום, וכל זה בניצוחה של זיוה גרשון, רכזת תרבות ב'נופי מוצא' שבירכה את הדיירים.

בהמשך דיבר עובדיה דוידסון, שהינו המדריך של חוג הפיסול, שהתחיל בעצם מתחביב ובהמשכו החל ללמד את הדיירים וכל אחד התפעל מהעבודות המופלאות של הפיסול. בסיום נאמה נחמה אנג'ל שהינה יו"ר ועד הדיירים ב'נופי מוצא', שהיללה ושיבחה את היוצרים ואת המדריכות על עבודותיהם של הדיירים, הניתנים לבני משפחותיהם לנכדים, לנינים וגם לקשט את הדירות שלהם.

מ'נופי מוצא' נמסר: "האווירה הייתה נהדרת של שמחה והתרגשות, מעין פסטיבל. הדיירים היו מאושרים וחשו כמו לידה של יצירותיהם. ב'נופי מוצא' יש 27 חוגים עבור הדיירים , כולל גינון, ו'הפרלמנט של נחמה', שדברו מובא מעל דפים אלו מידי סוף שבוע. התערוכה תוצג עד ראש השנה, ואנו מזמינים את התושבים לבוא לראות את המוצגים ולהתפעל מיופיים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: