יום שלישי, 29 בספטמבר 2020, י"א תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

חדשות במבשרת ציון

אמנות לכולם בקניון 'הראל'

קבלו את ArtMall, המיזם האמנותי החדש בקניון

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

בימים אלו מוקמת בקניון 'הראל' גלריית אמנות חדשה, עם בשורה חדשה. לא עוד גלריה סגורה ומוחבאת, אלא, במרחב הציבורי שבקניון.

במרחב הפתוח והנגיש לציבור של קניון הראל, בין החנויות, הפעילויות והשירות לקהילה שמאחד הקניון בתוכו, הוקמה לאחרונה גלריית ArtMall, המביאה בשורה חדשה לעולם האמנות ויוצרת שילוב מרתק ומעניין בין אמנות לבין עולם היומיומי של כולנו. הגלריה מובנית במרחב הציבורי ואינה עושה שימוש בחללי החנויות בקניון כגלריות אחרות, אלא יוצרת מתחם אמנות חשוף אינטראקטיבי בחלל הקניון.

בין מעברי הקניון והחנויות, הוקמו קירות ועמודים בתצורה חופשית, אשר מציגים את היצירות באופנים שונים ומשלבים את האומנות כמשתתפת במציאות הפיזית של חלל הקניון וחווית המבקר בו. כך נוצר מגע ישיר בין האומנות לכל אחד מאיתנו והיצירות אינם מוחבאות בחלל סגור, אלא חשופות לכלל באי הקניון כשהאומנות מקבלת את קדמת הבמה - אמנות לכולם!

גלריית ARTMALL הינה פעילות משותפת של קניון הראל בשיתוף המיזם "ART MALL GALEERY" הבינלאומי של האמן אריק טל אור (על ידי 'סרניסימה' בע"מ). היוזמה יצאה לדרך מתוך הרצון להנגיש את האמנות לציבור הרחב ולקרב יצירה לילדים, משפחות ועוברי האורח במרחב ולאפשר אמנות 'בת השגה'. גם לאומנים הגלריה מציעה פלטפורמה חדשנית המביאה לחשיפה רחבה ומגוונת.

מקניון 'הראל' נמסר: "גם ביוזמה זו, קניון 'הראל' ממשיך עם הקו בו הוא דוגל, של פעילויות למען הקהילה ושדרוג חוויית הבילוי בקניון לתושבים".

גלריית ARTMALL, קומה ראשונה, קניון 'הראל'.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: