יום שני, 01 ביוני 2020, ט' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

חדשות במבשרת ציון

גילויי האהבה שלפני הרצח

אתר mynet פרסם מכתב שכתבה מיכל סלה ז"ל לבעלה, החשוד ברציחתה, כחודש וחצי לפני הטרגדיה הנוראה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

נטע צלמרו-כהן

netac1991@gmail.com

בית המשפט האריך את מעצרו של אלירן מלול, החשוד ברצח אשתו מיכל סלה, עד מחר (שישי, 8.11), לבקשת הפרקליטות, אולם הוא עדיין מסרב לשתף פעולה עם חוקריו.

בתוך כך, השבוע נחשף באתר mynet ירושלים מכתב שכתבה המנוחה לבעלה לרגל יום השנה לנישואיהם. "לא להאמין, אבל עברה לה שנת נישואין ראשונה שלנו, שנה שבה הפכנו מזוג למשפחה", כך כתבה מיכל סלה ז"ל לבעלה, אלירן מלול, חודש וחצי בלבד לפני שנרצחה באכזריות, כך על פי החשד, בידי בעלה. עוד כתבה סלה כי "הנשמות שלנו קשורות בצורה עמוקה". כך תיארה את הקשר ביניהם והדגישה את הקרבה בניהם.

כזכור, ביום חמישי ה-3 באוקטובר, עברה המדינה כולה טלטלה כאשר אישה נוספת נרצחה בידי בעלה, כך על פי החשד. מיכל ז"ל הייתה עובדת סוציאלית ומלול מטפל בנוער בסיכון. בגלל המקצועות החברתיים של הזוג, הרצח הזה גרם לעוד מימד של הלם בקרב המשטרה וקרובי המשפחה. סלה ז"ל, בת 32 בלבד במותה, נמצאה ללא רוח חיים לאחר שנדקרה למוות בדירתה. בסמוך לדירה נמצא בעלה, שהיה במצב קשה. התינוקת של השניים נמצאה אצל אחד השכנים, זאת לאחר שמלול הביא אותה אליהם בשארית כוחותיו. הבעל, שפונה לבית החולים, הפך במהרה לחשוד ברצח ולאחר שמצבו התייצב החל ההליך המשפטי בעניינו.

מאז נרצחה מיכל, ניסתה משפחתה להשיג כל מידע שיוכל לשפוך אור על הרצח. בין השאר הם אפילו פנו לציבור בקריאה לעזרה. "אם הכרת את אלירן או מיכל ויש לך מידע, או אם נחשפת למידע - כצד שלישי - משמיעה או ברשת, אם באפשרותך לסייע לפענח את הפאזל - פנו למשטרה", הם כתבו בפוסט בפייסבוק. "גם אם שמעת משהו מחברה של חברה. גם אם נראה לך שזה פרט שולי ולא חשוב שקשור ליום הרצח", הוסיפו.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: