יום שישי, 29 במאי 2020, ו' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיסטיקה - אסטרולוגיה במבשרת ציון

תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין ה- 2.8 -26.7

פורסם בתאריך:


מזל טלה (20.4 – 21.3)

ימים של חשבון נפש עוברים עליכם, מערך הכוכבים גורם לכם להבין כי לא בטוח שכל הצעדים שעשיתם היו נכונים. מעורבות רגשית, שגרמה לכם להחלטות מוטעות, מתחלפת בקרוב בהיגיון. בקרוב תוכלו לקצור פירות ולהצליח בצורה טובה יותר.

 
מזל שור (21.5 – 21.4)
אנרגיות טובות לעבודה, תוכניות חדשות ובכלל לעשייה. אל תעלבו מכל דבר, נסו לקחת דברים בקלות. צפויה תקופה המתאפיינת בבזבזנות, שיקלו הוצאות. מערכת יחסים שהציקה לכם, מקבלת תפנית לכאן או לכאן. שתפו אחרים בבעיותיכם.
 
מזל תאומים (22.6 – 22.5)
אתם מעורבים רגשית בסיפור מעניין אך לא ברור. כוכב נפטון שזורע ערפל, נמצא כעת בזווית מעניינת למזלכם. תקופה טובה לנסות ולהשקיע, כדאי לחשוב על שינוי יצירתי בעבודה. המצב הרגשי שלכם מעניין ומשוחרר. צפויות הפתעות.
 
מזל סרטן (23.7 – 23.6)
מצבכם הרגשי מלמד אותנו שאתם מוכנים כעת לקשר משמעותי בחייכם, הכוונה כמובן לפנויים ולפנויות. בימים הקרובים ניתן למצוא אתכם מטיילים ומבלים כפי שמזמן לא עשיתם. האינטואיציה שלכם במיטבה. רבים מחפשים את קרבתכם ורוצים מכם עזרה וייעוץ. זה הזמן לבדיקות כלליות.
 
מזל אריה (23.8 – 24.7)
מזל טוב לחוגגים, אחרי תקופה לא ברורה, אתם נכנסים למסלול טוב בהרבה יותר וסוף סוף יש לכם שליטה על חייכם. המצב התקשורתי ביניכם לבין אנשים אחרים משתפר ביותר, ורבים מחפשים שוב את קרבתכם. המראה שלכם טוב יותר והביטחון שב אליכם.
 
מזל בתולה (23.9 – 24.8)
תקופה מעניינת והשקעה טובה לכל כיוון ומצב. אתם משקיעים ומקדישים יותר במראה שלכם, מבלים ופוגשים יותר אנשים. השתדלו לשהות פחות בבית ולצאת יותר לבלות, להתעמל, לשחות, ובכלל צאו מהשגרה. אנשים רוצים בקרבתכם.
 
מזל מאזניים (23.10 – 24.9)
תקופה בה בני המזל עוברים שינויים וטלטלות. הכוכב ונוס שהוא הכוכב שלכם, נמצא במזל בתולה ושואף להרמוניה יותר אצל בני בתולה, שור וגדי. אתם דווקא מתלבטים בין אחד לשני ועשויים למצוא עצמכם קרחים מכאן ומכאן. אל תרדמו בשמירה, בדקו בני זוג פוטנציאליים, שימו לב בעניין עבודה, זה חשוב בימים אלה.
 
מזל עקרב (23.11 – 24.10)
אתם נוטים לחוסר שקט והתפרצויות. רבים כועסים עליכם ונראה לכם שלא ממש מבינים אתכם. קיים מצב בו פגעתם במכוון או שלא באהוביכם, שכבר לא מוכנים לספוג ולא להגיב. התקופה חשובה מאוד בנוגע לתוכניות זוגיות, חופש, טיפול זוגי ולימודים. בקרוב הלחץ ישתחרר מעט, מיצאו את החיוב בבני האדם.
 
מזל קשת (22.12 – 24.11)
הימים הקרובים מאופיינים בשמחת חיים, הנאה, בילויים ותוכניות אופטימיות לעתיד. אנשים רבים מקיפים אתכם וזוהי אחת מתקופות המזל הטוב שלכם. אל תיסחפו לפני שתבדקו כל דבר ועניין. שבוע טוב להחלטות, לרכישת בית, רכב. כל יזמות שלכם תתקבל בברכה.
 
מזל גדי (20.1 – 23.12)
בימים אלה, כדאי לכם ליצור ולבדוק היטב קשרים חברתיים, לבדוק את הזמן שלא יחלוף סתם בין אצבעותיכם, מצב הכוכבים תומך בכם, אך מלמד גם על צורך להביע בקול רם את מחשבותיכם. לא להתלהם, האנשים שהתרחקו מכם, פשוט נפגעו. אפשר לבלות בשניים או בקבוצה קטנה. לא חייבים אין ספור חברים. ימים טובים להשקעות כספיות קטנות.
 
מזל דלי (18.2 – 21.1)
המשבר האישי, כלכלי, זוגי, בו הייתם נתונים, מתחיל לחלוף. אתם נכנסים לתקופה בה אפשר להחליף ריהוט, לצבוע את הבית, לקנות פריטים אסתטיים ולחזור לחיים. חברים וידידים שהיו נעלמים מחייכם, הסתלקו לאחרונה וזה בסדר. כדאי להזמין חבר או חברה לשיחת נפש. מצבכם הולך ומשתפר.
 
מזל דגים (20.3 – 19.2)
הרגשות שלכם נוטים להציף אתכם יותר בימים אלה. ונוס שנמצאת מולכם גורמת לכם מצד אחד להיות רגישים ורגשיים ביותר ומצד שני אתם דווקא כעת עשויים להיות פגיעים עד מאוד. כעת זה הזמן לפתוח את לבכם ולהתחיל מחדש קשרים שלא הכרתם קודם ולפתוח אופציה נוספת. הדברים החשובים הם באמת הבריאות ומערכת היחסים. ענייני כסף ומעברים בקרוב יעמדו על הפרק.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:

כתבות אחרונות במיסטיקה - אסטרולוגיה