יום שני, 23 בספטמבר 2019, כ"ג אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

נסיכי הטניס שלנו

הצלחה לטניסאים שלנו בסבב 'פרינס' החמישי והאחרון לעונה זו

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי

הסתיים בהצלחה גדולה טורניר סבב פרינס החמישי והאחרון לעונת הטניס הזו, רגע לפני המסטרס הגדול והיוקרתי (טורניר אליו מעפילים ה-16 הטובים מכל קטגוריה). התחרות התקיימה במרכז הטניס ביפו וסחפה אליה כ-50 טניסאים צעירים ממועדוני הארץ שהגיעו להשתתף בקטגוריית המיני טניס, תוך שהם נהנים מאווירה מדהימה וצבעונית, רמה גבוהה וטורניר מקצועי ומכובד. מועדון רג'ואן כהרגלו שלח אל הטורניר את מיטב הטניסאים הצעירים שלו: "הילדים כבר מנוסים", סיפרה לנו אסנת רג'ואן, מנהלת המועדון והמאמנת הראשית של הילדים שגם הוסיפה: "אין ספק שמדובר באווירת טניס משובחת לילדים הקטנים שבאמת רוצים להתקדם ולהצליח. זו פלטפורמה נהדרת שמאפשרת לילדים לספוג טורניר ברמה גבוהה כבר בתחילת דרכם".

כהרגלו מועדון רג'ואן המקומי חזר עם הישגים מדהימים: גיא אפלבאום בן ה- 9, זכה במקום הראשון בקטגוריית מיני טניס, המאמנת אסנת מספרת: "גיא שיחק מדהים לכל אורך התחרות, היה מפוקס, אחראי ושמר על טכניקה יציבה ומושלמת". אפלבאום הצעיר ניצח בשמונה משחקים והראה עליונות יוצאת מן הכלל. אחרי גיא אפלבאום, עלה למגרש חברו לקבוצה, גיא שטרצר בן ה-9 ממבשרת ציון שהגיע למקום השלישי. "הוא נילחם כמו אריה, עם אופי וטכניקה ברמה גבוהה, רצון עז, סבלנות ורגליים מדהימות", כך סיפרה עליו אסנת, למקום הרביעי הגיע ליאו קדש, גם הוא חבר לקבוצה של גיא וגיא. קדש בן ה-8 מבית נקופה עשה קפיצה גדולה השנה, כך לדברי רג'ואן שהוסיפה: "גם הוא הגיע להישג עם אופי נהדר, רגליים חזקות ובעזרת טכניקה מצוינת". הטניסאי הצעיר הגיע עד חצי הגמר, שם נוצח על ידי גיא אפלבאום במשחק צמוד, ארוך הפכפך.

לא רק ילדי המיני טניס כיכבו על המשטח ביפו בשבת האחרונה. ארבעה מילדי המועדון השתתפו בקטגוריית 3/4 מגרש. שניים מאותם ארבעה גם הגיעו לגמר. הראשון, שלף אזולאי, שהפתיע בגדול, עלה רק לאחרונה מקטגוריית המיני טניס ועשה את כל הדרך עד למקום השני "הילד הצעיר הראה בגרות והתנהג למופת", אמרה עליו אסנת. מדליית כסף נוספת עלתה על צווארו של שמואל שאול ממוצא, שהתחרה בקטגוריית עד גיל 10, את שמואל תיארה רג'ואן כ"ילד שקט עם אופי חזק ורגליים קלילות שבעזרתן הגיע עד לגמר שם נוצח". במקום השלישי באותה קטגוריה זכה חברו לקבוצה פלג אזולאי, שגם הוא לכל אורך התחרות שיחק בצורה מרשימה. בקטגוריית המגרש המלא בלט עידו מנווה אילן שהגיע למקום הרביעי.

אסנת סיכמה את התחרות: "ילדי המועדון שלנו בולטים ביותר בנוכחות המקצועית שלהם, האופי המיוחד, הטכניקה הייחודית שתורמת ליציבות, הנחישות האין סופית וההנאה שבתוכם. הם יודעים להעריך את הדברים הנכונים והאמיתיים שנותנים כלים להמשך החיים. תודה ענקית גם להורים שמלווים ומשקיעים בילדים. בלעדיהם זה לא היה קורה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: