יום שני, 23 בספטמבר 2019, כ"ג אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

יומן כדורסל: דאבל דאבל!

עונת הכדורסל המקומית הסתיימה עם טעם שאין מתוק ממנו - זכייה של קבוצת הנוער הפועל הרי ירושלים בגביע האיגוד

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי

משחק אחרון בקריירה הוא תמיד מלא אמוציות ורגשות, אפילו לספורטאי צעיר שעוד לא התחיל את דרכו בכדורסל בוגרים. חמישה כאלה שסיימו את דרכם במחלקות הנוער יש בקבוצת הנוער של הפועל הרי ירושלים וחמשתם עלו ביום שני על הפרקט למשחק האחרון שלהם אחרי 12 שנים של כדורסל. כשהמשחק האחרון נפגש עם גמר גביע נוצרת אווירה מיוחדת באוויר, יקיר ראובן, ניב סבן, עדו לובובסקי, שחר ליפצין ונתן מנור ידעו את זה. אמש (שני, 27.5) כשהגיעו למשחק הגומלין במסגרת גמר גביע האיגוד לנוער הם באו בשביל לסיים את תקופתם באגודה הזו עם גביע ראשון בחיים.

כזכור, המשחק הראשון שהתקיים ביום חמישי (23.5), הסתיים בהפסד 66:51 והיה זה המשחק הגרוע ביותר שלה העונה, למעשה ההפסד היחיד. לידיעה על המשחק: לחצו כאן.

המשחק של אתמול היה אופרה אחרת לחלוטין. השחקנים של שחר קרעי, שהגיעו עם הגב לקיר, ידעו כבר מהרגע הראשון שזה שלהם וכך הם גם שיחקו. את הרבע הראשון סיימה עם הקבוצה עם פער של 10 נקודות שנשמר גם ב-18 דקות שלאחר מכן, אלא שאז משהו ניצת בעיניים של השחקנים, כשחיפה בשיא המומנטום, לקח הקפטן לובובסקי את הכדור ובשקט האופייני לו שם שתי נקודות שהרגיעו את כל 200 האוהדים ביציע. בהתקפה שלאחר מכן שוב חדר לסל וסיים עם עוד שתי נקודות שפתחו רשמית את הריצה הסגולה, ראובן וליפצין סגרו הרמטית את הצבע והוציאו את מנור למתפרצות כשהקינוח היה שתי שלשות רצופות של ניב סבן שנתנו אות לתחילת החגיגות, כשהפער הוא 26 הפרש וכולם כבר יודעים שאף אחד לא ייקח את התואר הזה מהחבורה הנהדרת. עד הסיום ירד קצב המשחק והסגולים רק הגדילו את ההפרש כשזה נגמר עם 84:54 להרי ירושלים והגביע סגול.

סיום מתוק של עונה חלומית, כפי שפורסם, הקבוצה דורגה ראשונה במחוז ירושלים של הליגה הארצית עם מאזן מושלם של 24 ניצחונות.

"זו דרך מדהימה לסיים עונה" אמר גדי קידר, המנכ"ל והמנהל המקצועי של המועדון, "השחקנים נתנו עונה מדהימה, הביאו את אליפות הליגה הארצית, העפילו לליגה הלאומית וקינחו עם הגביע. אני רוצה להודות להורים והחברים שבאו, היו באולם מאות אנשים שהוכיחו כמה האגודה הזו היא בעצם משפחה, שכל אחד פה מקבל את המקום שלו ומרגיש חלק". בעונה הבאה החמישה כבר לא יהיו חלק ממחלקת הנוער אבל הקבוצה תמשיך את דרכה בליגה הלאומית כשהמטרה הראשונה היא קודם כל להישאר בליגה, שהיא השנייה ברמתה בארץ.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: