יום שני, 23 בספטמבר 2019, כ"ג אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

חזרו בלי גביע...

קבוצת הכדורסל של חטיבת 'היובל' הפסידה בגמר אליפות ירושלים לכיתות ט'

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי

שלושה חודשים עברו מאז התאריך המקורי בו נקבע הגמר של אליפות ירושלים לכיתות ט' וביום שני האחרון, הוא סוף סוף התקיים. שלושה שבועות לפני סוף שנת הלימודים האחרונה של שחקני הנבחרת בחטיבת 'היובל'. השחקנים ובראשם איתן בן אליעזר, נסעו לאולם מלחה בירושלים במטרה לסיים את הדרך הארוכה הזו עם גביע מתוק אבל התוכניות לא עבדו כמצופה: "לצערי הרב, פשוט לא הגענו למשחק", סיכם איתן.

המשחק באמת נפתח בניגוד לציפיות, עירוני א' ממודיעין כבר נוצחה על ידי שחקני מבשרת בשלב הבתים המוקדם יותר בחודש ינואר ואיתן ושחקניו באו במטרה לשלוט כבר מהפתיחה. השחורים ממודיעין פתחו פער מוקדם של שמונה נקודות, אבל שחקני חטיבת 'היובל' לא ויתרו וביצעו קאמבק מרשים כשהם כבר עולים ליתרון של נקודה במשחק שדווקא לא התעלה לניקוד גבוה בשני הצדדים. היתרון בצד הלבן לא החזיק הרבה זמן ושחקני מודיעין חזרו לשלוט במשחק עם הגנה אגרסיבית ומספר שלשות. הבריחה הזו של מודיעין כבר לא נעצרה ו'היובל' לא הצליחו לחזור לתמונה עד הסיום המר.

"עמדנו בציפיות, נתנו עונה נהדרת", פתח איתן את דבריו והוסיף: "לא נראינו טוב ביום שני כשמספר שחקני מפתח בכלל לא הראו מה שהם יודעים בדרך כלל. נראה היה שההפסקה הארוכה בין חצי הגמר לגמר השפיעה עלינו ועצרה את השטף שהיה לנו. אני מאמין בדרך שלי ואני חושב שהיא הוכיחה את עצמה, עשינו דברים נכון השנה". לגבי העונה הבאה הוסיף בן אליעזר: "עדיין מוקדם לדבר, נמשיך בשלנו, נעבוד קשה וניצור נבחרות מגובשות על מנת שיוכלו להגיע להישגים משמעותיים לטובת בית הספר".

לסיום הוסיף בן אליעזר כמה מילות תודה לאנשים שעשו את השנה הזו למה שהיא: "קודם כל תודה למנהלת בית הספר, ליאת תרזה, שתמכה, עזרה ונתנה לי יד חופשית לקידום הכדורסל בבית ספר. תודה לדני נוימן הנהדר, שהוא ומחלקתו מאפשרים לנו לפעול בשקט עם תמיכה וגב משמעותי. תודה אחרונה ליובל קורן ואגודת הפועל ירושלים, שמספקים את הכלים להצלחה גם לי וגם לספורטאים הצעירים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: