יום שני, 23 בספטמבר 2019, כ"ג אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

הסטריטבול הופך למסורת

ביום רביעי הקרוב יתקיים האירוע זו השנה השנייה * כולם מוזמנים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

טורניר ה'סטריטבול' השני של מבשרת ציון יתקיים ביום רביעי הקרוב (12.6) באולם הפיס ומגרשי חטיבת היובל. האירוע מתקיים בחסות ובשיתוף גורמים רבים ובהם קניון מבשרת, הפועל ירושלים, המועצה המקומית מבשרת ציון והרשות לביטחון קהילתי. התחרות תתקיים בכמה קטגוריות גיל: 12 ומטה, 13-14, 15-16, 17-18, 19 ומעלה וקטגוריית נשים וילדות.

המנצח על הטורניר, המאמן איתן בן אליעזר, מסר: "זה טורניר שמתקיים זו השנה השנייה בהובלתו של מנהל מחלקת הספורט במועצה, דני נוימן, והפועל ירושלים. הטורניר פתוח לילדים וילדות, גברים ונשים בכל הגילאים. כל משתתף יקבל חולצה והקבוצות המצטיינות יזכו בפרסים. זו שנה שנייה כאמור ואנו מקווים שזה יהפוך למסורת. הרעיון הוא שרוב שחקני מבשרת ככולם ייטלו חלק באירוע. זה מפעל שאהוב על הילדים, דבר שאינו מובן מאליו בעידן של היום. אירוע זה הוא פרי חשיבה של שיחות שלי עם דני ושל ביקוש שעלה מצד הילדים וזה אכן טורניר שנותן מענה לילדים רבים. אשתקד השתתפו 150 ילדים וזו הייתה הצלחה. הכוונה היא שהשנה ישתתפו יותר שחקנים. במסגרת ארגון האירוע, עשינו חיבור עם 'עיר ללא אלימות' כאשר יש דגש חזק על הפן החינוכי. אני איש חינוך וגם איש ספורט ובהחלט ניכר כי הספורט נמצא היום בחוד החנית במאבק נגד האלימות. תושבים יקרים, בואו בהמוניכם".

מנהל מחלקת הספורט במועצה, דני נוימן: "התחלנו אשתקד במסורת של ה'סטריטבול' שזכה להצלחה רבה. מדובר באירוע שיזמתי עם כניסתי לתפקיד לפני כשנה בשיתוף עם הפועל ירושלים בניצוחו של יו"ר מחלקת הנוער, יובל קורן. אירוע זה הופך למסורת במבשרת ציון ואנו מצפים השנה ליותר מ-250 משתתפים בכ-60 קבוצות, ואירוע שייערך באווירה של בית חם ומקצועיות. ה'סטריטבול' פתוח לכולם ואני קורא לכולם להשתתף במיזם חשוב ויפה זה לתפארת מבשרת ציון".

מידע נוסף

על הקבוצות למנות 4-5 שחקנים ולא פחות מכך. פתיחת קטגוריית גיל מותנית ברישום של לפחות 4 קבוצות. העלות למשתתף: 10 שקלים בלבד, כאשר לכל משתתף תוענק חולצה.

יש להירשם עד ה-8.6.

לינק להרשמה: www.loglig.com/activity/form/6180.

לפרטים נוספים: 050-7441492 (איתן)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: