יום שישי, 14 באוגוסט 2020, כ"ד אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

מאסטר קלאס

הישגים נוספים שנרשמו לאחרונה במועדון הטניס המקומי בניצוחה של אסנת רג'ואן

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי

במהלך השנה מתקיימות חמש תחרויות של הסבב היוקרתי ביפו. אל התחרויות מגיעים מועדונים וטניסאים מכל הארץ. הילדים  מגיעים כמעט לכל תחרות, נלחמים, והחלום המשותף לכולם הוא להגיע לטורניר ה'מסטרס'. לטורניר מגיעים כ-16 ילדים בלבד, אלו שהצטיינו לאורך השנה וסיימו בין 16 המדורגים הגבוהים ביותר בכל אחת מארבע הקטגוריות.

מועדון 'רג'ואן' ממוצא הסמוכה, שבלט בכל השנה, שלח כמות מדהימה של כ-18 נציגים בקטגוריות השונות. הציפיות היו גבוהות מאוד גם מצד ההורים וגם מצידה של אסנת רג'ואן, מאמנת ומנהלת המועדון. הילדים הצעירים לא התרגשו מהציפיות הגבוהות והציגו את רמת הטניס הטובה ביותר שלהם.  ואלו שמות הזוכים: בקטגוריית המיני טניס שלושת המקומות הראשונים מגיעים מהמועדון המקומי. גיא אפלבאום כבש את מקום ראשון, מיד אחריו במקום שני התמקם גיא שטרצר. את תמונת הפודיום השלים ליאו קדש שהגיע למקום השלישי. בקטגוריית 3/4 מגרש (גילאים קטנים) זכה ראם מיורקס הנהדר שסיפק יום תחרות מדהים. בקטגוריית ה-3/4 מגרש לגילאים הגדולים יותר זכה פלג אזולאי, כאשר יחד איתו על הפודיום נמצא גם עידו שרווין מהמועדון. שאר הילדים סיימו כולם במקומות גבוהים והגיעו גם הם להישגים נהדרים.

לאחר התחרות סיפרה לנו אסנת: "התחרות התקיימה  באווירה בינלאומית, הארגון היה מושלם. המיני טניס היה ברמה גבוהה ביותר, כל פעם מחדש אני מסתכלת על הקטגוריה הזו ופשוט מתרגשת מחדש. זה צירוף של ילדים ברמה גבוהה ביותר, כולם חזקים, ואני שמחה שהבאנו את המקומות הראשונים בקטגוריה הזו. הילדים נלחמו ולא ויתרו. ניתן היה לראות כמה סבלנות הם צברו, תוך שהם מרוויחים ניסיון, טכניקה מושלמת, יציבות וצניעות".

לאחר מכן הוסיפה רג'ואן כמה מילים על שותפיה לדרך: "תודה ענקית לכל ההורים שלנו. הם בעצמם צברו ניסיון, מגיעים בכל תחרות תומכים, מעודדים ובמפתיע אני גם שומעת אותם נותנים ההערות נכונות כמו שלמדו: 'סבלנות!', 'זוז עם הרגלים' ועוד. הם גם למדו להגיד את המילים הנכונות בזמן הנכון וזה ראוי להערכה".

בסיום התקיים טקס מרגש שסיכם שנת פעילות מעולה, לזוכים חולקו פרסים כשהמארגנים גם דאגו לעוגה גדולה לכל המשתתפים. והנה שוב, בפעם שלישית ברציפות זכה מועדון 'רג'ואן' כמועדון מצטיין עם 75 נקודות בפער ענק של 40 נקודות מהמועדון במקום השני.

 

מסבב 'פרינס' עוברים לנסיכה

לאחר שסיימה שנתיים כמדורגת ראשונה בארץ בפער ענק לגילאי 10, עברה השנה עדן מיורקס לשנתון הגדול ממנה, והנה היא שוב מצליחה להפתיע את כולם. עד כה השתתפה עדן בשלוש תחרויות ובכולם הייתה בין ארבע הראשונות. השבוע נסעה עדן לתחרות בקרואטיה, שנקראת 'דוברובניק בול', שם התמודדה הטניסאית הצעירה בקטגוריה של גיל 11. לתחרות הגיעו מהרבה מדינות בעולם - יפן, מונטנגרו, פולין ועוד. עדן גברה על כולן ונלחמה כמו לביאה כל הדרך למקום הראשון, אשר הקנה לה את הכרטיס החופשי לאליפות הבאה שתתקיים בצרפת, אליפות שנחשבת לאחת המרכזיות בטניס הבנות באירופה. מכאן נאחל הרבה בהצלחה לספורטאית הצעירה שממשיכה להביא גאווה לה, למועדון, ליישוב ולמדינה כולה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: