יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

סוגרים שנה במועדון 'האריות'

לאירוע הסיום של מועדון הטקוואנדו הגיעו צופים רבים ונהנו מערב חווייתי ומושקע

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי

כבכל שנה, עם סיומה של עונת האימונים, נערך במועדון טקוואנדו 'האריות' אירוע סיום מרהיב ומושקע לעיני צופים רבים וקהל שהגיע במיוחד להתבונן ולהתרשם מפירותיה של השנה החולפת.

את האירוע פתח כבוד ראש המועצה המקומית הר אדר, חיים מנדל שקד, אשר בירך את הספורטאים ומאמניהם על שנה עטורה בהישגים והצלחות והדגיש את חשיבות הספורט ובפרט את הערכים המוספים שמעניק מועדון 'האריות' ללוחמים מכל קשת הגילאים בירושלים, מבשרת והר אדר.

האירוע הנוצץ המשיך בתחרות שנערכה בשיתוף עם חברת ההזנק LUDUS ALLIANCE והפיתוח הייחודי שיצרה - חובטן שמודד פרמטרים של מהירות תגובה, עוצמה, גובה ועוד..

למקומות הראשונים בתחרות הגיעו: עדי קראוסהר, יובל פרידמן, הראל אליהו, הדס פרחי, ליאל טימברג, טליה אלנקוה, אופק קלי ודנה נפתלי.

לאחר התחרות, התקיים מופע של הכיתות הבוגרות בו הוצגו לעיניהם של הקהל אלמנטים מורכבים ומתקדמים, יחד עם קרבות במיגון מלא, קרב ראווה של ריתוקים והפלות ולסיום, מופע שבירות קרשים.

את הטקס חתם גראנד מאסטר אריה בייגן, המאסטר הבכיר ביותר בישראל, אשר בירך את הספורטאים המחוננים על התקדמותם והישגיהם מהשנה האחרונה וכמובן, את הוריהם שהיו לעוגן של תמיכה והכלה במהלך כל השנה. בסיומו של הטקס הוענקו גביעים למצטייני השנה ולספורטאים למופת וכמובן, חולקו מדליות לכל ספורטאי המועדון.

כך סגר המועדון עוד שנת פעילות ענפה ומרשימה, כשהספורטאים הצעירים של המועדון ממשיכים לייצג את המועדון ואת מבשרת בכבוד בתחרויות ברחבי הארץ.

בשורה משמחת נוספת בענף המקומי עם הצלחתו של אסף בייגן במבחן החגורות השחורות הבכירות, בו עבר אסף לדרגת דאן 4 ונהיה 'מאסטר' לראשונה. על כך מסר אסף בייגן: "המבחן היה מאתגר, אך מהנה במיוחד. התבקשתי לרמה מאוד גבוה לצורך מעבר המבחן החשוב הזה ואני שמח כי ביום הנתון הצלחתי להוציא את המיטב". את אסף בחן גראנד מאסטר קיטו דאנג שהגיע מדנמרק ונחשב לאושיה ושם דבר בעולם הטאקוונדו העולמי.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: