יום שישי, 14 באוגוסט 2020, כ"ד אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

הפועל ירושלים: סיכום עונה במחלקת הנוער

מחלקת הנוער של הפועל ירושלים בכדורסל סיכמה שנה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

ביום חמישי האחרון קיימה מחלקת הנוער את אירוע סיום עונת 2018-19, עם לא פחות מ-750 משתתפים. האירוע כלל טורניר סטריטבול של שחקני המחלקה, בו נטלו חלק 112 קבוצות, וטקס סיום, בו השתתפו גם השחקנים והוריהם.

 זו הייתה שנה מוצלחת במיוחד למחלקת הנוער, במהלכה זכתה קבוצת הנערים א' לאומית – הפועל נבון ירושלים – בגביע המדינה (עד גיל 16). לצד הישגים קבוצתיים רבים היו למחלקה הצלחות רבות גם בפיתוח שחקנים, ולא מעט משחקני המחלקה קיבלו זימונים לנבחרות ישראל הצעירות. בטקס בירכו את השחקנים אמנון שנק, מנהל תחום   הכדורסל באגף הספורט בעיריית ירושלים, גיא הראל מנכ"ל קבוצת הבוגרים שציין את ההשפעה החינוכית הרחבה שיש למחלקה ברחבי העיר, לצד העשייה הספורטיבית שלה, ויו"ר מחלקת הנוער, יובל קורן, שהתייחס גם הוא לעבודה החינוכית קהילתית שכל כך חשובה לוועד המנהל של העמותה, ולצוות המקצועי שלה.

במהלך הטקס חילקה הנהלת מחלקת הנוער אותות הצטיינות לשחקנים מצטיינים והוגנים וערכה טקס פרידה קצר משחקני המחלקה שסיימו את גיל הנוער וכן ממספר מאמנים שעוזבים את ירושלים ואת מחלקת הנוער. רן וקסלר, שאימן במחלקת הנוער 12 שנה – במהלכן גם זכה באליפות המדינה לנערים בשנת 2015 - ,נפרד בנאום מרגש. וקסלר, שנוסע לפוסט דוקטורט בברלין, דיבר על ההשפעה העצומה שהייתה למחלקת הנוער על חייו האישיים, וכן על תחושת השליחות שחש בזמן העבודה עם השחקנים הצעירים. וקסלר, הודה לשחקנים הרבים אותם אימן לאורך השנים, וכן למאמנים הרבים איתם שיתף פעולה ועבד.

יובל קורן יו"ר מחלקת הנוער הפועל ירושלים :" מחלקת הנוער של הפועל ירושלים ממשיכה לגדול ולהתפתח בכל שנה ושנה ואנחנו בהחלט שמחים על כך. אנו משקיעים משאבים ומאמצים רבים בכדי להעניק לשחקני המחלקה את התנאים הטובים ביותר להצלחה על המגרש וגם מחוצה לו. מעבר לכדורסל, המחלקה שמה דגש מיוחד על הקניית ערכים חינוכיים וקהילתיים לשחקנים ומתן כלים מעשיים שילוו אותם להמשך הדרך. אנו נמשיך לקדם ולפעול לטובת המחלקה , הכדורסל בירושלים והסביבה ולמען הקהילה גם בשנים הקרובות".  

דניאל ששר, מנכ"ל מחלקת הנוער הפועל ירושלים : הטקס היווה אות סיום ראוי לעונה נפלאה, במהלכה השחקנים והמאמנים שלנו התקדמו, והקבוצות הגיעו לשחקנים נאים. אני חש שמחלקת הנוער עושה תפקיד חשוב בעיצוב התרבות בירושלים, ואני מקווה שנמשיך לעשות טוב לעיר הזו עוד הרבה שנים קדימה. אני רוצה להודות באופן מיוחד ליו"ר שלנו יובל קורן – שעוסק בצרכי ציבור באמונה. המאמץ שהוא משקיע – בהתנדבות מלאה – נותן אותותיו, וכולנו מודים לו על כך.

ששר סיפר עוד שבעוד שבועיים יצאו 9 מאמנים ממחלקת הנוער להשתלמות המאמנים של היורוליג בברצלונה. זו השתלמות מאמנים יוצאת דופן בה ירצו גדולי המאמנים ביבשת – מסינה, אובראדוביץ', שאראס ואחרים, ומחלקת הנוער מסייעת לתשעה ממאמניה לצאת להשתלמות.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: