יום שישי, 14 באוגוסט 2020, כ"ד אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

עשרים שנות מצוינות

מועדון הג'ודו 'סובראשי' בניהולו של יואל טולדנו נכנס לעשור שלישי של פעילותו, עם שלושה סניפים שמצמיחים ספורטאים מהשורה הראשונה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי

מועדון 'סובראשי' ג'ודו בניהולו של יואל טולדנו, סוגר שנה נוספת של פעילות, עונה שאולי מבחינת הישגים הייתה פחותה מקודמותיה, אבל כשאתה שואל את יואל על הנושא, מבינים מהר מאוד שההישגים הם לא המטרה, אלא רק האמצעי: "המועדון שלי מקדש את ערכי הספורטיביות. ההורים, אשר שולחים לנו את היקר להם מכל, נותנים לילדיהם הזדמנות לקבל ערכים כמו כבוד, נחישות והתמדה. ערכים שרכישתם בדרך כזו היא חשובה לילד ולעתיד שלו".

המועדון נכנס כעת לעשורו השלישי, בשנה הבאה יציין המועדון את שנת הפעילות ה-20 כאשר שלושת הסניפים ממשיכים להצמיח ספורטאים מהשורה הראשונה ושולח אותם לנבחרות ישראל השונות, כשהסניף המרכזי של המועדון ממוקם כרגע באולם הפיס בכפר אבו גוש הסמוך. המועדון מטפח ספורטאים במישורים שונים, כולל ג'ודו עממי לילדים ולמבוגרים, ג'ודו טיפולי וג'ודו תחרותי. ברובד התחרותי, הספורטאים מחויבים למספר רב של אימונים שבועיים וזוכים למעטפת מקצועית ואישית, מחנות אימונים ותחרויות בארץ ובחו"ל. הספורטאים מגיעים להישגים מרשימים, מי שראוי לציון הוא הג'ודוקה אורן פבור, תושב מבשרת, בן 16 וחצי, המתאמן  12 שנים ברצף במועדון, ואף נוטל חלק פעיל באימון שכבת הגיל הצעירה. בעונת התחרות הנוכחית זכה בתואר סגן אלוף ישראל קדטים במשקל עד 73 ק"ג.

מעבר לג'ודו, במועדון 'סובראשי' מתקיימות פעילויות באומנויות הלחימה אייקידו וג'וג'יטסו. שנת הפעילות לא נגמרה במועדון, ובקיץ הקרוב, כמיטב המסורת, תיפתח קייטנת הג'ודו. הקייטנה, שמושכת אליה המון ילדים ממשיכה גם השנה להוציא שני מחזורים.

טולדנו מספר: "אנחנו מזמינים את כל ילדי האזור לשלושה שבועות של קייטנה ברמה גבוהה ביותר". המחזור השני, אליו ההרשמה פתוחה, ייצא לדרך ב-24.7.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: