יום שבת, 26 בספטמבר 2020, ח' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

טניס בלי הפסקה

חופשת קיץ? פגרה? עונת המלפפונים? למועדון הטניס רג'ואן יש חדשות בשבילכם...

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי

הקיץ הוא החופש של הספורטאים, הזמן שלהם לעשות הפסקה, לנוח ולהירגע לקראת העונה הבאה. בזמן הזה בשנה נחות קבוצות כל האיזור מכדורגל ועד הג'ודו, אך יש קבוצה אחת שלא מפסיקה להתאמן ולעבוד. לקבוצה הזו קוראים מועדון רג'ואן, מועדון הטניס של אסנת רג'ואן שמספק לנו הישגים מידי שבוע ומראה את הסיבה האמיתית להצלחה.

אסנת מספרת: "כמובן שילדי המועדון לא ישבו על זרי דפנה , ולמרות הקיץ והחופש, שרוב הילדים נופשים , החבר'ה שלנו, בעיקר התחרותיים, עברו מחנה אימונים מוצלח ביותר בשיתוף פעולה עם גבי גלר ודני מזרחי, ולא הירפו לרגע, לאחר שעברו שנה באמת יוצאת דופן , עם הישגים מרשימים ביותר, ומועדון מצטיין, חלקם עוברים קטגוריות ויודעים שמחכה להם משוכה גבוהה ומאתגרת יותר, והם רוצים להצליח לפחות כמו שנה קודמת אם לא יותר".

וההישגים? גם בקיץ לא פוסקים. ילדת הפלא של המועדון, עדן מיורקס, זכתה בשבוע שעבר בתחרות בנתניה לגילאי 12, זאת רק תקופה קצרה לאחר שזכתה בגביע 'דוברובניק בול' בקרואטיה. כעת הספורטאית המוכשרת מתאמנת בכל כוחה לקראת אליפות ארצית על שם יוסי זיתוני ז"ל שגם בה היא שואפת הכי גבוה: "ניתן לראות שלעדן חשוב, היא באה לפה תחרותית ומלאה ברצון להצליח, תמיד שואפת יותר גבוה ומחפשת להיות יותר טובה מאימון לאימון", מספרת רג'ואן ומסכמת: "גאה בספורטאים הצעירים שאכפת להם ככה מעצמם ומהדרך וההישגים שלהם. נראה כי צפויה לנו עוד שנה מוצלחת, כל עוד ימשיכו בדרך הזו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: