יום רביעי, 01 באפריל 2020, ז' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

רוצים עוד עונה של הישגים

במועדון הכדורסל הפועל הרי ירושלים חזרו השבוע לאימונים בתקווה להמשיך בשרשרת ההישגים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי

אגודת הכדורסל המקומית, הפועל הרי ירושלים, פתחה השבוע את עונת המשחקים השמינית שלה, עדיין נישאים על גלי העונה הקודמת, עטורת ההישגים. חזרה לאימונים זה רק ביטוי אצל האגודה מאבו גוש, כי שם השחקנים הצעירים המשיכו לעבוד גם בפגרת הקיץ, בעיקר על שיפור יכולות אישיות ואימוני כוח מתוגברים. השבוע, יחלו שבע קבוצות הישג, מקט סל ועד קבוצת הנוער, את אימוניהם הרשמיים בהדרכת צוות המאמנים מעולה.

גדי קידר, מנהל האגודה, פעל רבות במהלך הקיץ לשדרוג הצוות המקצועי והצליח להחזיר את משה מילגרם, מהמאמנים המוצלחים שהיו באגודה. משה קיבל לידיו המקצועיות את קבוצת הנוער שהעפילה לליגה הלאומית אשתקד. השדרוג בצוות האימון המשיך בגיוסו של אלעד אדרעי ממעלה אדומים לצוות האימון של המחלקה "שניהם בהחלט מהווים שדרוג מקצועי לצוות האימון", סיפר עליהם קידר. כמובן  חשוב לציין גם את אלו שנשארו משנה שעברה, שחר קרעי, תומר פיסצקי וינון עמר, אשר ממשיכים להוות את חוד החנית בהובלת השחקנים המוכשרים של הרי ירושלים.

בנוסף לקבוצות ההישג המשחקות בליגות איגוד הכדורסל, החלו גם ילדי בית הספר לכדורסל, שחקני כיתות א'-ד', את תכנית האימונים המיוחדת שנכתבה במיוחד על ידי גדי קידר. בשבוע הבא, יוכנסו אימונים לשיפור היכולות הפיזיות בהדרכתו של דניאל הרמן בעזרת חדר כושר שמותאם אישית לצורכי השחקנים.

גדי קידר: " זה מרגש לראות את השחקנים אשר חזרו אחרי פגרה קצרה שוב למסגרת האימונים, אני גאה על ההישג החשוב ביותר שלנו - גיוס צוות מאמנים ומדריכים מקצועי, אמין ואיכותי ביותר. כפי שהתחלנו בשנה שעברה, נמשיך גם העונה בשיפור התחום הפיזי באימונים פונקציונליים המותאמים לשחקני כדורסל וכמובן שנמשיך לחזק את הקשר בין האגודה למשפחות השחקנים, להורים, לאחים ולקהילה, העונה ישחקו ילדים א' בליגה הלאומית, נערים בליגה הארצית ונוער בליגה הלאומית. אצלנו באגודה מאמינים, כי המשחק הוא כלי לחינוך ולהקניית מערכת שלמה של ערכים וכלים לחיים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: