יום שבת, 26 בספטמבר 2020, ח' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

הקניון מאמץ את הספורט

קניון מבשרת ממשיך לאמץ את מחלקת הנוער של הפועל ירושלים זו השנה השנייה ברציפות * ביום ראשון: אירוע פתיחה עם המדליסט האולימפי אורי ששון

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי ומשה שפיבק

קניון מבשרת הודיע השבוע על המשך האימוץ ושיתוף הפעולה הפורה זו השנה השנייה עם מחלקת הנוער של הפועל ירושלים בכדורסל. בשנה השנייה של הפעילות המשותפת יושם דגש על חיזוק הקשר בין קבוצות הנוער של הפועל ירושלים לבין הקניון ותושבי מבשרת במבחר ומגוון אירועים ומפגשים שיערכו במרחבי קניון מבשרת.

את עונת הפעילות המשותפת יפתח ביום ראשון, 22 בספטמבר, בשעה 19:00 עם ההרצאה 'הדרך לפריצת דרך' של אורי ששון המדליסט האולימפי, אליה מוזמנים שחקני המחלקה, המשפחות, צוות מאמני מחלקת הנוער והציבור הרחב.

יובל קורן, יושב ראש מחלקת הנוער בהפועל ירושלים: "אירוע פתיחת העונה, שנקיים בקניון זו השנה השנייה, הוא אירוע מיוחד מאוד בעבורי. ראשית, מגיע השנה אורח מיוחד - אורי ששון, שהוא גם חבר אישי שלי, ואני שמח מאוד על ההזדמנות שתהיה לשחקני המחלקה לשמוע אותו, ולקבל השראה מספורטאי אמתי, שמהווה גם מודל נהדר לחיקוי. שנית, האירוע מבטא את המשך שיתוף הפעולה המצוין שיש לנו עם אנשי הקניון, ששמו לעצמם מטרה לתמוך בספורטאים הצעירים במבשרת ציון, ואני מלא הערכה ותודה להם על כך. אין לי ספק, שכל מי שיגיע לאירוע, ייהנה וילמד ממנו רבות, ואני שמח להזמין לא רק את השחקנים והמאמנים שלנו, אלא גם את כל תושבי מבשרת ציון והסביבה. אני בטוח שמי שיגיע ייהנה מאוד".

המאמן, איתן בן אליעזר: "אני מתרגש להתחיל עונה נוספת במבשרת ציון. העונה ישחקו כ-150 ילדים בקבוצות התחרותיות וכ-90 ילדים בבית הספר לכדורסל. מטרתנו העיקרית היא להמשיך לגדל שחקנים טובים יותר ובעיקר אנשים טובים יותר. אנו חווים על דגלנו את העניין הערכי ומבחינתנו הרעות והמצוינות הן נר לרגלנו. אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה הפורה עם דני נוימן, מנהל מחלקת הספורט, ועם קניון מבשרת, שנותן לנו חסות עונה שניה ברציפות מתוך כוונה לתמוך בקהילה הסובבת אותו. אנו מזמינים את כולם לבוא להיות חלק ממשפחת הפועל ירושלים".

נעמה בליצקי, מנכ"לית קניון מבשרת: "קניון מבשרת גאה להמשיך את אימוץ קבוצת הנוער של הפועל ירושלים לשנה נוספת של פעילות המחזקת את הקשר בין הקהילה לבין קבוצות הכדורסל. בהמשך השנה יתקיימו אירועים רבים משותפים חגים משותפים כגון הדלקת נרות, תחרויות קליעה, ערבי קבוצה וגיבוש, הרצאות והשתלמויות". 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: