יום רביעי, 12 באוגוסט 2020, כ"ב אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

חוויה אולימפית

אירוע הפתיחה של מחלקת הנוער הפועל ירושלים בקניון מבשרת עם המדליסט האולימפי אורי ששון

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

מחלקת הנוער של הפועל ירושלים פתחה השבוע באופן חגיגי את עונת הפעילות. מחלקת הנוער, שמאומצת גם השנה על ידי קניון מבשרת, שחרת על דגלו את החיבור לקהילה הקרובה ואימוצה, אירחה את המדליסט האולימפי אורי ששון. בהרצאת ההשראה המצוינת צפו כ-200 הורים, שחקנים ומאמנים. במהלך ההרצאה סיפר המדליסט האולימפי על הדרך הארוכה והמפותלת שלו להגשמת החלום - זכייה במדליה אולימפית. אורי ששון העביר מסר חשוב מאוד לדור העתיד של מבשרת על נחישות והתמדה.

המאמן, איתן בן אליעזר: "אני רוצה להודות לקניון מבשרת על האירוח בפרט ועל האימוץ בכלל. אנו בטוחים ששיתוף פעולה זה יעזור לשחקנים להתקדם להשתפר ולהפוך לאנשים טובים יותר. אני שמח ש-200 אנשים הקשיבו למסר החשוב של אורי ששון ומודה לו על ההרצאה. אנחנו מזמינים את כל מי שאוהב כדורסל, להצטרף למשפחת מחלקת הנוער ומאחלים שנה טובה לכלל שחקני מחלקת הנוער".

יובל קורן, יושב ראש מחלקת הנוער בהפועל ירושלים: "שמחתי לראות את הקניון מלא מפה לפה בשחקנים שלנו, והתרגשתי לראות אותם מקבלים מסר כל כך חזק ממדליסט אולימפי, שלא התבייש לספר להם על הכישלונות שלו וכיצד התגבר עליהם, ובעיקר ביקש מהם להאמין בעצמם. המטרה שלנו במחלקת הנוער, היא לצייד את השחקנים הצעירים בכלים לחיים, וזה בדיוק מה שעשתה ההרצאה. חשוב לי להודות לאנשי קניון מבשרת בראשות המנכ"לית נעמה בליצקי, שמבינים את הערך של פעילות ספורטיבית לצעירים, ושאירחו אותנו למופת. אנחנו, במחלקת הנוער, נמשיך להעצים ולחזק את השחקנים שלנו, ואנו כבר מתכננים פעילויות נוספות בשיתוף קניון מבשרת לרווחתם, ולרווחת הקהילה כולה במבשרת ציון. שתהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת".

נעמה ביליצקי, מנכ"לית קניון מבשרת: "אנו שמחים מאוד לאמץ ולתת חסות זו השנה השנייה למחלקת הנוער. שמחנו לארח מעל 200 ילדים שבאו לשמוע ולקבל השראה מאורי ששון על מה היא מצוינות והדרך להישגים. זו הייתה יריית הפתיחה לשיתופי פעולה רבים הצפויים במהלך השנה, בהם יארח הקניון מעל 1800 שחקנים. מאחלת להם הישגים, ניצחונות רבים וספורט ערכי".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: