יום רביעי, 12 באוגוסט 2020, כ"ב אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

'סובב הר אדר' השני

בסוף השבוע שבין יום כיפור לחג הסוכות יתקיים מרוץ האופניים, אליו מוזמנים כל תושבי האזור

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

'סובב הר אדר', הפנינג אופניים המיועד לכל המשפחה, יתקיים ביום שישי, 11.10. זה המקום לציין כי מדובר באירוע שתוכנן להתקיים בחודש מאי ונדחה בגלל מזג אוויר קיצוני. זו שנה שנייה שמרוץ זה מתקיים. בפעם שעברה השתתפו כ-200 איש והשנה גם מצפים להיענות רבה.

כבר בפעם השנייה עובר המפעל הזה שדרוג כאשר אשתקד ניתנה האפשרות לבחור בין שני מסלולים בלבד והפעם מוצעים שלושה מסלולים: א. 15 ק"מ שנקרא מסלול 'אתגרי -' יורד ליער המורים דרך בית נקופה לכיוון קריית ענבים וחזרה להר אדר במסלול שטח. ב. עממי 8 ק"מ. גם הוא שטח יוצא ליער המורים ומאזור הכרמים חזרה להר אדר. ג. 4.5 ק"מ שהוא מסלול משפחתי כביש שכולו נמצא בתוך הר אדר. מקיפים את היישוב ומגיעים משם לנקודת הסיום. המסלולים מסומנים ויהיה לכל מסלול מוביל שהוא רוכב מקצועי.

גדי קידר, מנהל מחלקת הספורט בהר אדר: "כל המסלולים מאפשרים לכל מי שרוצה להשתתף, מגיל 3 ועד 70. פעם שעברה המשתתף המבוגר ביותר היה בן 72. אנו מזמינים את כולם, מכל הגילאים ומכל יישובי האזור לבוא ולהשתתף באירוע ססגוני זה, לרכב ולבחור את המסלול המתאים". מזמינים את כל תושבי האזור לקחת חלק באירוע ססגוני זה".

ההרשמה היא דרך אתר סובב הר אדר - Sovv-har-adar.co.il. קיים קישור באתר המועצה.

מחיר השתתפות: 30 שקלים. כל משתתף מקבל חולצת דרייפיט ותעודת השתתפות.

לאורך כל המסלול יהיו תחנות מים תרומת 'מי עדן'. האירוע בשיתוף משדר התרבות והספורט, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים והמועצה המקומית הר אדר. קידר ציין כי "לאירוע התגייסו חניכי שבט הצופים 'הראל', שגם עושים הכנה לקראת האירוע בפעולות שונות בנושא רכיבה ואורח חיים בריא. תודה גם למשטרת ישראל ו'איחוד הצלה' האחראים על נושא הבטחה ועזרה ראשונה אם חלילה נזדקק".

לוח זמנים

שישי, 11.10.

08:00- 14:00 חלוקת חולצות באולם הספורט.

15:30 הזנקה לפי מקצים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: