יום שישי, 14 באוגוסט 2020, כ"ד אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

טניס בכל גיל

מועדון הטניס רג'ואן הוא הטוב ביותר באזור בפיתוח כישרונות צעירים והוציא ממבשרת והסביבה אלופים רבים * אך ידעתם כי המועדון מפתח גם קבוצה של סניורים?

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

בר לוי

ממש בין כותלי המגרש של אסנת במוצא, מתאמנים מידי שבוע גם מבוגרים אשר באים במטרה לשמור על הכושר הגופני, להנות וקצת לצאת מהקופסא עם ספורט תחרותי פעם או פעמיים בשבוע. הקבוצה, גילינו השבוע, קיימת עוד מיומו הראשון של מועדון רג'ואן.

בשבוע שעבר יצאו הסניורים לתחרות ירושלים לקטגוריית גילם במרכז הטניס בירושלים. והתוצאות - כמו אצל הילדים, מדהימות. בגילאי 45-50, הגיע למקום הראשון לא אחר מעמיחי אלנקווה, תושב מבשרת ציון. עמיחי לא היחיד שחזר עם מדליית הזהב, אליו מצטרף חגי כץ שזכה בה בקטגוריית 50-55.

השניים שילבו כוחות בטורניר הזוגות וכמובן השאירו אבק לכל המתחרים, כשהם חולקים את פסגת הפודיום. חגי ועמיחי חזרו כל אחד עם שני גביעים הביתה והרבה גאווה. השניים המדוברים לא נותרו לבד על הפודיום, אליהם הצטרפו גם רן בר ואיתמר קונצקר שהפסידו בחצאי הגמר. ראוי לציון גם משה תורג'מן, שזכה אשתקד בתחרות והשנה נאלץ להסתפק במקום החמישי המכובד. כמובן שחשוב לציין את בני סיוון ומוריס אוחיון, שלקחו פיקוד ואירגנו את התחרות.

רג'ואן מספרת: "תמיד כיף לחזור לפה, תחרות שמאורגנת נהדר, כולה מתנהלת באווירה טובה וכיף לראות סניורים שעושים ספורט תחרותי, מנצחים ונהנים ממנו. אני שמחה על ההישגים של מתחרי מועדון רג'ואן ומקווה שנמשיך לשאוף גבוה ולהגיע למקומות האלו - גם בילדים וגם במבוגרים".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: