יום ראשון, 27 בספטמבר 2020, ט' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ספורט במבשרת ציון

כדורסל בתיכון 'הראל': גמר שלישי, מקום שני

מקום שני לנבחרת הכדורסל של תיכון הראל בטורניר האזורי לתיכונים אחרי הפסד למודיעין * הנבחרת תשתתף באליפות הארצית שתתקיים בגליל * גם הבנות סגניות, לאחר הפסד מול בויאר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

תיכון הראל הגיע לגמר המחוזי בפעם השלישית ברציפות אחרי שתי זכיות קודמות היה ברור שהפעם יחסי הכוחות שונים והשחקנים מגיעים כאנדרדוג לגמר מול מודיעין. 
המשחק התחיל בצורה מהוססת בשני צידי המגרש אולם בעיית עבירות של שני שחקני מפתח במבשרת הביאה לבריחה קטנה של מודיעין ששיחקה בצורה אגרסיבית וחכמה. במחצית נרשם יתרון של 6 נקודות לטובת מודיעין. שחקני מודיעין, שכולם משחקים גם בקבוצת הנוער על של המועדון בעירם, פתחו את המחצית השניה חזק מאוד והגדילו את הפער ל- 12 נקודות. בשלב הזה השופטים איבדו שליטה על המשחק ולאחר קטטה בין שחקני הקבוצות ירדו הורים מבית הספר מודיעין וגידפו את השחקנים והצוות של תיכון הראל. לאור זאת, המשחק הופסק למשך 15 דקות. גם כשהמשחק המשיך כבר לא היה ערך ספורטיבי למשחק. 
בסיום, הפסידה נבחרת תיכון 'הראל' בתוצאה 68:45.
המאמן, איתן בן אליעזר, מסר: "אני שמח שהצלחנו להגיע לגמר היוקרתי. מודיעין קבוצה חזקה ומאומנת וידענו שכדי להפתיע אותם נצטרך להיות בשיאנו ולהיות יותר נחושים ואגרסיביים . לצערי זה לא קרה. כל הברכות למודיעין . אני שמח על כך שנייצג שוב את היישוב באליפות הארצית בגליל. מקווה להצליח גם שם. אני מצר מאוד על ההתנהגות הלא ספורטיבית והלא חינוכית של הורי שחקני מודיעין  אני חושב שכל אחד צריך לזכור שמדובר בילדים ובמסגרת חינוכית, אך לא תולה את ההפסד בהתנהגות מבישה זו. אני מודה לליאת שגב מנהלת בית הספר על כל התמיכה והעזרה. אני מודה לאיתי מנהל הנבחרת ורכז החינוך הגופני על שיתוף הפעולה. אני מודה ליובל קורן, יו"ר מחלקת הנוער של הפועל ירושלים על התמיכה המקצועית והכלכלית ועל הובלת הפרוייקט. וכמובן לדני נוימן מנהל אגף הספורט ויורם שמעון ראש המועצה על האוזן הקשבת והעזרה בכל מה שצריך. ניפגש בגליל".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: