יום שבת, 16 בנובמבר 2019, י"ח חשון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

זמן עיצוב במבשרת ציון

צל, צל ועוד קצת צל

כיצד להכין את ביתכם לחום הגדול, עם כל הסוככים ופתרונות ההצללה שיקררו לכם את הקיץ

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

ורד מור

עוסקת בתכנון וליווי שיפוצים, עיצוב פנים, ארגון והלבשת הבית ומתמחה בתכנון ועיצוב דירות לגיל השלישי. ניתן להתייעץ אתה בטל' 054-3300515 או 02-5343590

העונה החמה מביאה עמה שלל אפשרויות בילוי ואירוח בגינה או המרפסת הביתית, אך אם האזור אינו מוצל כראוי, תמצאו את עצמכם נמנעים מלשבת בו, והוא יישאר שומם ולא מנוצל. בעבר, כשחשבנו על הצללה, חשבנו על פרגולה בנויה מעץ עם קירוי של קורות. היום יש לנו אפשרויות נוספות ומגוונות של הצללה, מעוצבות ומותאמות לאזור אותו אנו רוצים להצל.
במאמר זה תגלו כיצד להכין את ביתכם לחום הגדול, עם כל הסוככים ופתרונות ההצללה שיקררו לכם את הקיץ.
כולנו מבקשים לייצר תחושה של חופשה יוקרתית גם בביתנו הפרטי. הסוככים האלו עושים בדיוק את זה - הם מעוצבים כמפרש קליל בהשראת עולם היאכטות והמפרשיות ומאפשרים הצללה במקומות בהם פתרונות אחרים לא מספיקים. הסוככים מאפשרים הפעלה קלה והתאמה לכל מיקום או מימד עד מקסימום של 100 מ"ר ביחידה אחת, תוך התאמה לזוויות השמש.
היום, ניתן להשיג פרגולות לכל השנה הן עשויות אלומיניום ניתן להוסיף אליהן גם תאורה מתאימה והצללה נוספת בדפנות. פרגולה כזו מביאה עמה תפיסה חדשה בתחום האירוח, היות והיא מתאימה לכל עונות השנה - תריסי ההצללה ניתנים לסגירה ופתיחה קלה לפי הצורך.
ה-QUBICA הוא סוכך זרועות, אשר כל חלקיו, לרבות מנגנון הזרועות והבד, נסגרים לתוך קסטת אלומיניום המשתלבת עם עיצוב וקיר הבית באופן דקורטיבי ואסתטי. סגירת הסוכך בגוף הקסטה שומרת על אורך חייו ומבטיחה שנים ארוכות של שימוש בו. הסוכך מופעל באמצעות מנגנון חשמלי או בהפעלה ידנית באמצעות גיר מנואלה. בד הסוכך ניתן לבחירה ממגוון צבעים, כך שתוכלו להתאימו לסביבה הביתית שלכם.
מחפשים פתרון לקירוי של שטח רחב ידיים? פרגולת GENNIUS VEGA מתאימה לכיסוי שטחים גדולים, אידיאלית לכל מזג אוויר ובעלת תאורה המובלת בעמודי הפרגולה. הפרגולה מגיעה בשילוב של שני צבעים. ניתן לשלב במערכת סוככים הנפתחים לרוחב ובכך ליצור הגנה נוספת מפני השמש. את דפנות הפרגולה תוכלו גם לסגור באמצעות סדרת מסכי הסקריני השונים, להגנה מושלמת מפני שמש, רוח וגשם. 
מוצר נוסף אשר מביא עמו ערך מוסף לחוץ הבית הוא הסנטק - פרגולת אלומיניום חשמלית מתקפלת, המשלבת בחוכמה בין עיצוב לנוחות משתמש. הפרגולה עשויה יריעת PVC מיוחדת בשילוב מסילות, מרזבים ותאורת לד מובנית היוצרת מראה מרהיב בשעות החשיכה. המערכת מופעלת על ידי שלט אלחוטי, ובלחיצת כפתור ניתן לפתוח או לסגור את הגג והקירות עד כמה שרק תרצו. המערכת מורכבת מקונסטרוקציית אלומיניום וקירוי בד מיוחד, בשילוב תאורה מובנית היוצרת מראה מעוצב ומרשים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: