יום שני, 14 באוקטובר 2019, ט"ו תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

ביקורת תרבות וספרות במבשרת ציון

חכמים ביום

החוברות שעושות חשק ללמוד מאת ראובת ניצן

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

חוברות "חכמים ביום" נכתבו מתוך אהבה גדולה ועוטפת לילדים באשר הם. הן מבוססות על התפיסה שילדים צריכים ללמוד, ומצליחים ללמוד, רק מתוך שמחה. החומר המובא בחוברות מקיף מאוד, הולם לתכני משרד החינוך, ולא דורש חומר עזר או סיוע של מבוגר. החוברות מתאימות גם לילדים הלומדים בבית, גם לכאלו שרוצים לצמצם פערים וגם למי שמעוניין בהטרמה – לקראת מצוינות. את החוברות כתבה ראובת ניצן, עורכת ראשית בהוצאת אגם וד"ר לביולוגיה, בסיוע קבוצות מיקוד ואנשי מקצוע ממשרד החינוך. כאמא לילדים עם לקויות למידה שלמדו בחינוך ביתי, ניצן מאמינה שהדרך היחידה לגרום לילדים ללמוד ולהתקדם בעולם התחרותי שלנו היא מתוך הרצון והעניין שלהם. כעורכת ספרי ילדים, היא יודעת כיצד לעשות זאת.

סִדְרַת יְסוֹדוֹת לגילאי 4-7 – הָעֶרְכָּה הַמֻשְׁלֶמֶת לַהֲכָנָה לְבֵית הַסֵּפֶר וּלְלִווּי בִּשְׁנַת הַלִמּוּדִים הָרִאשׁוֹנָה – ערכה מושלמת של ארבע חוברות הכוללות את כל הדרוש להכנה לכיתה א' ולליווי בשנת הלימודים הראשונה בבית הספר – אותיות, מילים, מספרים ותרגילים.

סִדְרַת כִּשּׁוּרִים לגילאי 6-10 – חֹמֶר לִמּוּד שֶׁל שָׁנָה שְׁלֵמָה בְּהַגָּשָׁה מְמֻקֶּדֶת, מַעֲשִׁירָה וּמְהַנָּה – חוברות עבודה בעברית ובחשבון לגילאי היסודי – כישורי עברית למסיימי כיתות א'-ג', כישורי חשבון למסיימי כיתות א'-ד' וחוברות עזר למסיימי כיתות א'-ד'.

סדרת כישורי אנגלית לגילאי 8 ומעלה – עֶרְכָּה מַקִּיפָה, יְסוֹדִית וּמִקְצוֹעִית לַהֲבָנַת הַנִּקְרָא וְלִשְׁלִיטָה בְּאַנְגְּלִית – שמונה חוברות המהוות קורס שלם ומקיף לשליטה בשפה האנגלית.

מחיר לחוברת: 35 שקלים 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: