יום ראשון, 12 ביולי 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

זמן אקדמיה במבשרת ציון

פסיכומטרי ללא קורס? היום זה אפשרי!

הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: האם באמת ניתן לצלוח בחינת פסיכומטרי ללא קורס? כל המידע – לפניכם:

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

האקדמיה לפסיכומטרי

האקדמיה לפסיכומטרי היא בי"ס לבחינה הפסיכומטרית ולפיתוח מיומנויות למידה אקדמיות. אתם מוזמנים לאבחון פסיכומטרי מלא, ללא עלות וללא התחייבות! ליצירת קשר: טלפון: 077-4008003

www.academetry.co.il

בחינת הפסיכומטרי היא שער הכניסה שלכם אל מוסד ההשכלה הגבוהה אליו אתם רוצים להירשם! אז רגע לפני שגם אתם תיהנו מהסטטוס החדש שלכם כ'סטודנטים', יהיה עליכם לקבל את הציון הנדרש לטובת ההרשמה ללימודים. בעוד יש כאלו שברור להם שהם נרשמים לקורס הכנה מקיף ויסודי, יש גם  כאלו המעדיפים להפוך את חדרם הפרטי לכיתת לימוד וללמוד בעצמם.

הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: האם באמת ניתן לצלוח בחינת פסיכומטרי ללא קורס? כל המידע – לפניכם:

 

משמעת עצמית עם פסיכומטרי ללא קורס – מה חשוב לדעת?

הדבר המהותי ביותר בלמידה עצמאית לקורס הפסיכומטרי הוא המשמעת העצמית. כשאתם נרשמים לקורס, עליכם להתחייב ללוח זמנים מוגדר וידוע מראש. כך, בהתאם לסוג הקורס אליו נרשמתם, אתם מגיעים בתדירות קבועה למפגשים שבהם אתם לומדים את התכנים הרלוונטיים, ובנוסף מקבלים סיוע צמוד בבית.

מנגד, כשאתם לא נרשמים לקורס, עליכם לא רק לנהל את הזמן בעצמכם, אלא גם 'להתייצב' אל אותם המפגשים. משמעת עצמית היא דבר שחשוב שתלמדו לטפח גם עם הרשמתכם לקורס, שכן גם בבית תדרשו להשקיע בשעות תרגול. האם יש לכם משמעת עצמית חזקה שתאפשר לכם להיצמד ללוח הזמנים?

 

האם אתם יכולים ללמוד לבד?

כשלומדים לפסיכומטרי ללא קורס, צריך לקחת בחשבון שאין מדריך זמין שיוכל לענות על השאלות. מצד שני, אם אתם אוטודידקטים – תוכלו להסתדר גם בלעדיו, שכן ספרי הלימוד בדרך כלל כוללים הסברים מפורטים לפתרון התרגילים.

 

הפסיכומטרי של המדינה:

המדינה מפרסמת לאחרונה קורס פסיכומטרי חינם בהתאם למכרז שערכה. בקורס הזה תוכלו ללמוד בעזרת האינטרנט לבחינה הפסיכומטרית, ואפילו לקבל ספרים בעלות מוזלת. מבדיקה שערכנו שמחנו לגלות שאכן תכנים רבים שעוברים בקורס הזה – מצוינים! בעיקר התכנים שעוסקים בנושאי הבסיס (אלגברה, גיאומטריה וכו') אשר מוסברים בצורה ברורה באמצעות סרטונים בליווי דוגמאות. מי שאיננו צריך ציון שהוא גבוה מידי, מי שמרגיש שהוא אוטוטדידקט וכו' – בהחלט כדאי שישקול את הקורס הזה. במקרים מסוימים אנחנו ממליצים לתלמידים שאנחנו חושבים שמתאימים לנושא לעבור קורס משולב – הפסיכומטרי של המדינה בשילוב עם תכני ליבה שלנו. כך אפשר להוזיל את הקורס בצורה מאד משמעותית ולהשקיע את המשאבים לפי יחס עלות-תועלת.

 

אז איך מקבלים את ההחלטה?

בסופו של דבר, מדובר בבחינה המשפיעה במידה רבה על העתיד שלכם. לכן, ההמלצה שלנו היא להחליט לאחר שקיבלתם את כל האינפורמציה על הנושא. על מנת לאמוד את סיכויי ההצלחה שלכם, אנו מציעים לכם לעבור אבחון פסיכומטרי ללא עלות וללא התחייבות. דרך האבחון, ניתן לזהות האם אתם אכן בעלי הכישורים שיאפשרו לכם ללמוד לבד, וגם להצליח. מה בודקים באבחון הניתן לכם ללא עלות?

  • מהן נקודות החוזק והחולשה שלכם?
  • מהי רמת הידע שלכם בכל אחד מתחומי הבחינה (מאנגלית ועד כמותי)?
  • אילו מיומנויות למידה יש לכם ומה צריך לשפר?
  • מהם הגורמים הפסיכולוגיים שמפריעים או מסייעים לכם בלימודים?

לאחר ניתוח תוצאות האבחון, יהיה ניתן להעריך מה תכנית הלימוד המומלצת עבורכם על מנת לצלוח את הבחינה הפסיכומטרית במועד אחד בלבד. בהתאם לאינפורמציה שנקבל מהאבחון נדע אם כדאי שתלמדו לבד, תעברו קורס מקוצר, או קורס חלקי שיענה בדיוק על הצרכים שלכם.

אתם רוצים ללמוד לבד? לנו יש מענה עבורכם!

לאותם תלמידים שאנו ממליצים להם ללמוד לבד, אפשר לסייע בנושאים נקודתיים בהכנה לבחינה: שיעורים פרטיים ממוקדים; חברות בקבוצות ווצאפ של אותו המועד; בדיקת חיבורים; במידת הצורך: הצטרפות לשיעורים קבוצתיים ספציפיים; ערכת ספרים וחומר לימוד ספציפי; ליווי של מתרגל צמוד וכו'.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: