יום שני, 23 בספטמבר 2019, כ"ג אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 054-430-0186

זמן אוכל במבשרת ציון

חדש בירושלים: Zalman's

מזנון לנקניקיות שף בריאות ברחוב לונץ 3 במרכז העיר ירושלים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

משה זלמן אוליב (74) ושי ויזל (37) תושבי ירושלים פתחו מזנון לנקניקיות שף בשם zalman's, ברחוב לונץ 3 ,במרכז העיר ירושלים. העסק נעזר בשירותים העסקיים של מרכז טיפוח יזמות (מט"י) ירושלים.

זלמן אוליב: "הרעיון למזנון נקניקיות שף הגיע מתוך אמונה שניתן לייצר נקניקיות איכותיות, עשויות מ-100 אחוז בשר ללא חומרים משמרים ,נקניקיות guilt free, שיהיה אפשר לאכול וגם להרגיש טוב אחר כך".

ויזל הוסיף: "כשהשותף שלי הגיע לארץ הוא הפסיק לאכול נקניקיות כיוון שהבין עד כמה זה לא בריא, תמיד היה לו חלום לפתוח עסק לנקניקיות בריאות ואיכותיות. החלטנו לפתוח את zalman's .שכרנו את שירותיו של השף אלן טלמור, מומחה בתחום הנקניקיות בעל מסעדות נחשבות בתל אביב, שייצר לנו מבחר נקניקיות שף שישלבו טעם משובח  ו100 אחוז בשר וכן יגשים לנו את החלום לנקניקייה 'בריאה'".

כמו כן בתפריט של zalman's ניתן למצוא טוסט נקניק אייכותי הפרוס מנתחים שלמים ובשרים לא מעובדים. ב-zalman's מכינים את הרטבים במקום ומציעים מגוון רטבים כגון :פסטו, צ'ימיצ'ורי, מיונז שום, צ'יפוטלי, חרדל ודבש ועוד. כמו כן ניתן לבחור מנת צד כמו צ'יפס וטבעות בצל שמתובלים בתיבול עדין ומיוחד.

זלמנס, כשר למהדרין ירושלים וכל סוגי הבשרים בכשרות הבד"ץ הרב רובין.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
נקניקיות
אהרון | 21:33   04.07.19