יום שלישי, 07 ביולי 2020, ט"ו תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

זמן אוכל במבשרת ציון

תרומה קולינארית

השף קונדיטור מיקי שמו נרתם למען ילדים חולי סרטן * חיבר חוברת מתכונים לשבועות שזמינה באתר עמותת גדולים מהחיים לכל מי שיתרום 18 שקלים ומעלה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

לרגל חג השבועות, נרתם השף קונדיטור, מיקי שמו, למען עמותת 'גדולים מהחיים' הפועלת למען ילדים חולי סרטן וחיבר במיוחד חוברת מתכונים דיגיטלית עם מתכונים המתאימים לחג שבועות. לכל מתכון בחוברת ילווה טקסט מרגש של ילדי העמותה או בני משפחתם שיספר איזה זיכרון מעורר אצלם כל מתכון. למשל, אולגה רבינוב, אימא של מישל, מספרת שמאפי כיס של גבינה וצימוקים מזכיר לה את התקופה שביתה מישל הייתה מאד חולה וזה הדבר היחיד שהייתה מוכנה לאכול.

מבין המתכונים שניתן למצוא בחוברת: לחם אפוי בתבנית, עוגיות מלוחות, קיש ירקות, עוגת גבינה אפויה, מאפי כיס של גבינה וצימוקים, גבינת פירורים, בורקס עם עלי מנגולד וגבינה, עוגת גבינה בחושה עם פירות אדומים, עוגת שוקולד ויוגורט ועוגת גבינה אפויה עם שוקולד ללא גלוטן.

חוברת המתכונים הדיגיטלית תהיה זמינה לכל מי שיתרום דרך אתר או עמוד הפייסבוק של העמותה 18 שקלים ומעלה.

לינק לתרומה: https://campaign.gdolim.org/.

עמותת 'גדולים מהחיים' הוקמה בשנת 2000 כארגון ללא כוונת רווח על ידי הורים לילדים חולי סרטן. העמותה מתמקדת בשלושה תחומי פעילות: בריאות – שיפור התנאים הרפואיים במחלקות האונקולוגיות; שמחה –  על ידי מתן תמיכה חברתית סוציאלית לילדים ולבני משפחותיהם; תקווה – קידום פעילות ציבורית והעלאת המודעות לחולים ולזכויותיהם. העמותה מקדמת קרן למימון תרופות, טיפולים רפואיים וציוד רפואי שמחוץ לסל הבריאות, מתוך מטרה לשפר את איכות חייהם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, ללא שום הבדל של דת, מין או לאום. העמותה מסייעת בכל שנה ליותר מ-1500 ילדים חולים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: