יום שני, 14 באוקטובר 2019, ט"ו תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

זמן אוכל במבשרת ציון

שינזו סושי

מסעדת סושי חלבית חדשה בקניון רמות בירושלים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

רפאל חסקי עולה חדש מריו דה ז'נרו ברזיל, פתח השבוע מסעדת סושי חלבית ראשונה מסוגה בישראל בשם 'שינזו' בקניון רמות ירושלים. המסעדה, המשתרעת על 90 מ"ר ובה 54 מקומות ישיבה, מציעה בתפריטה שלל רולים עם סוגים שונים של גבינות מיוחדות.

חסקי סיפר: "אני וארבעה חברים רצינו להגשים חלום ולפתוח עסק בתחום המזון האסייתי. אני הייתי מנהל מחלקת שיווק ופרסום בחברה מוכרת והחלטתי יום אחד לעזוב הכול והתפטרתי בשביל לפתוח את המסעדה הזו".

ב'שינזו' יהיה אפשר לטעום לראשונה מבחר של סושי עם גבינת שמנת, גבינה צהובה, גבינות מעושנות ועוד. כמו כן יהיה ניתן להזמין מנות ספיישלים ייחודיות למסעדה.

חסקי: "אנחנו מביאים קונספט חדש שלא קיים בארץ, מדובר בסושי חלבי. לקחנו את העולם האסיאתי וערבבנו אותו עם התרבות הברזילאית והמקסיקנית. זה משהו שעדיין לא קיים בארץ, סושי עם שלל גבינות מעניינות, כמובן שניתן יהיה גם להזמין את הסושי הסטנדרטי במסעדה אבל רצינו להביא קונספט חדש".

חסקי השתתף בתכנית מאיץ המזון של מט"י (מרכז טיפוח יזמות) ירושלים ובעקבות זאת החליט חסקי שזהו התחום שהוא רוצה להתעסק בו. העסק נעזר בשירותים העסקיים של מט"י ירושלים, אשר הוקם בשנת 1991 במטרה לסייע ליזמים ובעלי עסקים המעוניינים לפתוח או להרחיב עסק בירושלים והסביבה. מגוון השירותים כולל: ייעוץ עסקי ראשוני ובחינת הרעיון העסקי, ליווי עסקי אישי בכל שלבי הקמת ותפעול העסק במגוון תחומים עסקיים רחב. כמו כן במט"י ירושלים מתקיימות תכניות הדרכה והכשרות בתחומים עסקיים מגוונים, הכנת בדיקות כדאיות ותוכניות עסקיות גיוס הלוואות ליזמים ולבעלי עסקים ממגוון רחב של קרנות מימון, ושירותי מידע עסקי. כל השירותים ניתנים בעלות מסובסדת. פעילות מט"י ירושלים מתקיימת בסיוע עיריית ירושלים, הרשות לפיתוח ירושלים, הקרן לירושלים, משרד העלייה והקליטה ותרומות פרטיות.

פרטים נוספים באתר מט"י ירושלים: www.mati.org.il. פייסבוק: מט"י ירושלים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: