יום שני, 14 באוקטובר 2019, ט"ו תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

זמן אוכל במבשרת ציון

חגיגה גדולה של יין

פסטיבל היין במוזיאון ישראל, ירושלים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

יצחק רביחיא

פסטיבל היין ה-16 יפתח את שעריו ביום שני, 8.7, למשך 4 ערבים רוויי יין ושמחה (8.7 עד 11.7). הפסטיבל מופק בשיתוף מלא עם מוזיאון ישראל מזה 16 שנים.

מאות סוגי יין לטעימה חופשית, דוכני גבינות, שוקולדים, שמני זית, רטבים, קונפיטורות ועוד. וגם: שתי הופעות חיות ואנרגטיות המתקיימות בשטח הפסטיבל הנחשב לפסטיבל היין הגדול ביותר בישראל.

מדי שנה פוקדים את ארבעת ימי הפסטיבל יותר מ=20 אלף מבקרים, אשר מגיעים במיוחד לחגוג את הפסטיבל מכל רחבי הארץ, כולם אוהבי תרבות ויין, דתיים וחילוניים, ימנים ושמאלנים, צעירים ומבוגרים – מה שאנחנו אוהבים לכנות: בלנד ישראלי נפלא, אשר נהנים לקחת פסק זמן וליהנות מחוויית יין מיוחדת המתחדשת כל שנה.

בין הפסלים המפורסמים המוצגים בגן האמנות היפני שבמוזיאון, במזג האוויר הירושלמי הנפלא של חודש יולי, כשהתל אביבים מחפשים מזגן קרוב, הצינה הנעימה של ירושלים מהווה מפלט בילוי נהדר, בפסטיבל יציגו עשרות יקבים גדולים ויקבי בוטיק מקומיים את סדרות היין שלהם.

עלות הכניסה לפסטיבל הנה 98 שקלים, הכרטיס מקנה קבלת כוס יין בכניסה למתחם הפסטיבל עצמו, הנמצא במפלס העליון צמוד לפסל המפורסם 'היפוך העולם, ירושלים' של הפסל ההודי-בריטי היהודי אניש קאפור. ומכאן, ממשיכים לטעימות ללא הגבלה מכל דוכני היקבים המשתתפים בפסטיבל (הרכישה מדוכני המזון בתשלום נפרד). רכישת הכרטיסים נעשית באופן ישיר דרך קופת אתר מוזיאון ישראל, מה שמקל על הכניסה ומונע עמידה ממושכת בקופות.

לינק לרכישת כרטיסים: http://bit.ly/2QMSCs1.

לאורחי הפסטיבל המגיעים ביום שלישי של השבוע (היום השני של הפסטיבל) תינתן אפשרות לבקר בתערוכות המוצגות במוזיאון אשר פתוח ביום זה עד השעה 21:00 וזאת במחיר כרטיס הכניסה לפסטיבל, ללא תוספת מחיר.

במתחם חנות יין גדולה בה נמכרים כל היינות המוטעמים בפסטיבל במחיר מיוחד.

בעמוד הפייסבוק של הפסטיבל תוכלו להתעדכן בשמות היקבים שכבר הבטיחו את השתתפותם בפסטיבל. https://www.facebook.com/JerusalemWineFestival/

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: