יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

זמן אוכל במבשרת ציון

משביעה ומשתלמת

עסקיות צהריים במעשנת הבשרים הירושלמית HARVEY'S

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת 'מבשרנט'

מעשנת הבשרים הירושלמית Harvey's, שהינה מעשנת העץ היחידה באזור ירושלים מתכוננת לתקופת החגים, ומציעה עסקיות צהריים של ארוחת המבורגר ב-50 שקלים בלבד.

עסקית המבורגר: 250 גרם המבורגר לבחירה – בורגר, פול ביף בורגר או צ'יקן בורגר, בתוספת צ'יפס הבית ושליש בירה או שתייה קלה ב-50 שקלים בלבד לסועד. מוגשת בימים א' –ה' בין השעות 12:00-16:00.

קצת עלHarvey's : המסעדה, שנפתחה לפני כשנה מציעה מגוון מנות פתיחה מיוחדות ביניהן אנטיפסטי, טקסס ברביקיו צ'יקן, טאקוס תירס, מגוון סלטים, כנפיים עוף ועוד. החידוש האחרון במנות העיקריות בתפריט: סלמון עץ ארז לצד פלטות בשרים מעושנים בין 12 ל-18 שעות בהרכבה אישית, מבחר סנדויצ'ים עם בשרים שונים, שורט ריבס, ספר ריבס כבש, שאטו בריאן, מדליוני פילה בקר, אנטריקוט ועוד.

שף הרווי סנדלר, יליד קנדה, עשה עלייה בשנת 2010 מוונקובר. סנדלר סיים את לימודיו כשף בשנת 2002 וקיבל את העיטור הקנדי RED SEAL. לאורך כל תקופת הכשרתו רצה להגשים את החלום הציוני ולעשות עלייה לישראל.

הרווי פתח מסעדות וחברת קייטרינג ועם השנים הפך להיות המוביל בקייטרינג הכשר בוונקובר לאירועים של עד 650 איש. הרווי עלה לישראל והמשיך לעסוק בתחום הקולינריה ובהמשך עסק גם באירועים פרטיים שם פגש בשותפו העסקי, אשר יחד רכשו את 'גבריאל' הירושלמית והמשיכו את המסורת המאפיינת מסעדת שף, העושה שימוש בחומרי גלם משובחים תוך הקפדה יתרה על פרטים. לפני  כשנה פתח הרווי את מסעדתHARVEY'S  וכך הגשים חלום. הרווי אומר שכל יום מגשים עוד ועוד חלומות לעצמו ולסועדים במסעדתו.

הארוויס ירושלים -  רחוב בן שטח 7.

שעות פתיחה: ימים א'-ה' 12:00-23:00.

טלפון להזמנות: 02-6246444.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: