יום חמישי, 02 ביולי 2020, י' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

הפסקת צהריים

מצד אחד הוא היה מאוד פגוע מהעובדה שלאחר 13 שנות נישואים דבר כזה קורה לו  מצד שני הוא מאוד שמח שגילה את האמת ויש לו את כל החומר לרבנות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

לפני שבועיים, קיבלתי שיחת טלפון מאדם בשם אבי (שם בדוי, כיתר השמות במאמר). הוא נשמע מבולבל ונרגש ולאחר שניסה להסביר במה מדובר הוא שתק ואז אמר "אני יודע שאשתי עידית בוגדת בי". 
"כיצד אתה בטוח?", שאלתי. "נכנסתי למייל שלה וראיתי שהיא נרשמה לאתר היכרויות ומתכתבת עם גברים. קראתי במייל שהיא קבעה כבר פעמיים באמצע שעות העבודה להיפגש עם גברים. הפגישות שלהם נערכו במלונות שונים". 
אבי נשמע נסער ומאוד משוכנע בפרטים שמסר. הוא הדגיש כי אין לו ספק שזה מה שקורה אך הוא מעוניין בהוכחות חותכות. 
הסברתי לאבי שהמקרה מחייב ביצוע מעקב אחרי אשתו ומאחר שהפגישות שלה נערכו בשעות הצהריים, אנחנו נתמקם בתצפית קצת לפני כדי שלא נפספס ונתפוס אותה ממש כשהיא יוצאת. 
למחרת, בשעה אחת עשרה, כבר היינו ממוקמים שותפי למעקב ואני, בתצפית לעבר היציאה ממקום עבודתה של עידית בנתניה. בשעה שתיים עשרה אבי התקשר אליי בלחץ ואמר: "אני יושב מול המחשב ואני רואה את ההודעות שהיא כותבת ממש עכשיו! הרגע היא כתבה למישהו שיזמין חדר במלון בעיר לשעה שתיים.  אתה חייב לתפוס אותה על חם, כי בעוד יומיים יש לנו דיון ברבנות ואני רוצה לבוא לשם כבר עם הוכחות לכך שהיא בוגדת בי". 
"אבי, אני שומע שאתה נרגש וקצת לחוץ וזה מובן", אמרתי לו. "אל תדאג, זו העבודה שלי ואני נתקל במקרים כאלה יום יום. כל דבר שאשתך תעשה מהרגע שהיא תצא מעבודתה יתועד. תהיה רגוע ותן לי לעשות את עבודתי. אעדכן אותך בהמשך".  
בשעה עשרה לשתיים זיהינו את עידית יוצאת מהעבודה. היא סימנה בידה למונית, עלתה אליה והתחלנו במעקב. מסלול הנסיעה היה לכיוון המלון. הגענו למלון אך המונית המשיכה ולא עצרה. לאחר כדקת נסיעה המונית עצרה. שותפי למעקב חלף את המונית ועצר בהמשך ואני עצרתי מאחוריה ובכל אותו הזמן הכול מצולם. עידית ירדה מהמונית והחלה להתקרב לכיווני ובמקביל נראתה שולחת הודעת SMS בנייד שלה. היא התיישבה על ספסל והמתינה. לאחר כדקה היא קיבלה שיחה לנייד, הסתכלה לצדדים, קמה והחלה ללכת לעבר רכב מסוג הונדה שעצר בסמוך ובו נוהג גבר. 
עידית עלתה והרכב החל בנסיעה. לאחר שתי דקות של מעקב, רכב ההונדה פנה לכביש צר לעבר מתחם של בתים פרטיים. הם נכנסו לחנייה שהשער שלה כבר היה פתוח מבעוד מועד ולאחר שנכנסו, השער נסגר במהירות. 
בבדיקה שערכתי התברר שבמקום זה משכירים חדרים לפי שעות. הבנתי שהמטרה הושגה. לאחר שעה וחצי של תצפית, השניים יצאו ברכב ההונדה כאשר חיוך רחב על פניהם. לאחר שהגבר הוריד את עידית במקום עבודתה, סיימנו את המעקב.
למחרת נפגשתי עם אבי. הראיתי לו את התמונות. הבחנתי שמצד אחד הוא מאוד פגוע מהעובדה שלאחר 13 שנות נישואים דבר כזה קורה לו, אך מצד שני הוא מאוד שמח שגילה את האמת ויש לו את כל החומר לרבנות. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: