יום ראשון, 12 ביולי 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

סופ"ש בפריז

הכול היה נראה טבעי ולא מחשיד עד הרגע שבו אחת מהן נותרה במונית והמשיכה בנסיעה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

משה (שם בדוי, כיתר השמות במאמר), עולה חדש מצרפת, נשוי ואב לשלושה, חשד לגבי נאמנותה של אשתו. 
"מאז שעברנו לגור בארץ היא נוסעת לצרפת בערך פעם בחודשיים. המשפחה שלה עדיין שם, אימא שלה קצת חולה והיא נוסעת בכל פעם למספר ימים.  לאחרונה הרגשתי שינוי בהתנהגות שלה. מצד אחד היא כל הזמן מדברת בטלפון, לפעמים אפילו באמצע הלילה, ווטסאפ בעיקר, ומצד שני אני מרגיש שהיא מתחנפת אליי מאוד, כאילו כדי שאני לא ארגיש שמשהו קורה. בעבר היו ביננו בעיות על רקע של חוסר נאמנות ואני הבהרתי לה שלא תהיה עוד הזדמנות. היא שומרת את הטלפון שלה קרוב אליה אך פעם אחת הצלחתי להציץ בו ולראות שהיא מתכתבת עם בחור מצרפת. הוא חבר של אח שלה והוא כמו בן בית אצל הוריה".
משה סיפר שבסוף השבוע הקרוב, בעוד ארבעה ימים, אשתו ג'ני מתכננת לנסוע לבקר את אימה בפריז וביקש ממני שאסע לשם כדי לעקוב אחריה, לתעד את מעשיה ולדווח אם היא נפגשת עם אותו בחור.
מצאתי מקום באותה הטיסה יחד עם ג'ני, אך לא באותה מחלקה. את העוקב שנסע איתי שלחתי בטיסה מוקדמת יותר בכדי שיוכל לשכור רכב ולהמתין בשדה התעופה כשננחת.
ג'ני יצאה מאולם קבלת הפנים אל השער הראשי ועצרה מונית. אני נכנסתי אל הרכב שהמתין לי ויחד נסענו בעקבותיה. היא הגיעה לבית אימה ונשארה שם כל אותו הערב. ביום הראשון למעקב ג'ני יצאה לשעה קלה ושבה לבית אימה. היא שמרה על קשר רציף עם משה, עדכנה אותו בכל צעד שעשתה ואף אמרה שהיא מתגעגעת אליו מאוד.
גם כשיצאה מהבית הייתה ג'ני מלווה כל הזמן באחותה ובערב התלוותה אליהן גם האם. הן ישבו במסעדה, טיילו מעט ושבו לביתן. מאוחר יותר באותו הערב ג'ני ואחותה התכוננו לצאת וג'ני אף שלחה למשה תמונה שלה כשהיא מתלבשת ומתכוננת. 
השתיים נסעו במונית אל בר במרכז העיר. הן ישבו בתחילה לבדן ושוחחו ובמהלך הערב הצטרפו אליהם כמה חברים. זיהינו שמדובר בבחור ובחורה שהם בני זוג ובעוד בחור שלא זיהינו. שלחנו את תמונתו למשה אך גם הוא לא הכיר אותו. 
במקביל למעקב, ג'ני עדכנה את משה בכל דבר שעשתה אך במהלך הערב היא יצאה החוצה כדי לשוחח אתו בטלפון, נראתה נסערת וכעוסה וכשחזרה אל הבר הכניסה את מכשיר הטלפון שלה לתיק. משה, שעדכן אותי כל הזמן במידע שקיבל ממנה, שלח הודעה וסיפר שכרגע התנהל ביניהם ויכוח בסופו ג'ני ניתקה וכיבתה את מכשיר הטלפון שלה.
הערב התנהל ללא אירועים יוצאי דופן ובסופו ג'ני ואחותה נסעו חזרה אל הבית במונית. המונית נעצרה מול הבית אבל רק אחותה של ג'ני יצאה ממנה והיא נכנסה אל הבניין. ג'ני נשארה במונית והמשיכה בנסיעה. היא הגיעה אל מלון בוטיק קטן באזור לא מרכזי ונכנסה פנימה. התמקמתי על הבר לבדי כשהגב שלי מופנה אל ג'ני שהתיישבה ליד אחד השולחנות לבדה. המצלמה הייתה מכוונת אליה כל הזמן. לאחר מספר דקות הצטרף אליה בחור צעיר. הוא נישק אותה על הצוואר והתיישב לצידה באופן שלא הותיר מקום לספק. 
הם שתו, שוחחו ועלו יחד אל אחד החדרים, שם שהתה ג'ני עד הבוקר ושבה לבית אימה. העברתי למשה את הדיווח בליווי תמונות וצילום וידאו של השניים וזה השיב: "תהנה מהמשך הסופ"ש שלך בפריז, אני קיבלתי ממך כל מה שהייתי צריך".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: