יום רביעי, 16 באוקטובר 2019, י"ז תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

הסוד של אודי

כל הסימנים לפני המעקב העלו את החשד שמדובר ב'אחרת' * המעקב הוליך למחוזות שונים לגמרי...

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

"אני חושבת שלבעלי יש רומן", אמרה הילה (שם בדוי, כיתר השמות במאמר) והביטה בי עם דמעות בעיניה. "אני לא מאמינה שזה קורה. הוא אהבת חיי. חשבתי שהוא מרגיש אותו הדבר כלפיי. יש לנו שני בנים ואני נמצאת בתחילת הריון שלישי. הוא שמח כל כך כשסיפרתי לו. אני לא מאמינה שזה קורה לי".

היא המשיכה וסיפרה כי בשבועות האחרונים אודי, בעלה, נעדר מהבית בשעות הערב, בכל פעם בתירוץ אחר. הוא מסתגר בחדר העבודה שלו שעות ארוכות, נראה מרוחק ואינו מתקשר איתה כבעבר. הקש ששבר את גב הגמל מבחינתה היה כאשר אודי אמר שהוא יוצא לבלות עם חברים ובמהלך כל הערב היה לא זמין עד ששב לביתו לפנות בוקר. כששאלה מה קרה אמר לה שנגמרה הסוללה ושלא "תעשה סיפור מכל דבר".

ניסיתי להרגיע את הילה שהייתה נסערת מאוד. "בואי נזכור שכל מה שיש לנו כרגע הם רק חשדות. הדרך הכי טובה היא לבצע מעקב ולראות מה אודי עושה באמת, לאחר מכן תוכלי להחליט כיצד לפעול. אם יש לו מישהי שהוא נפגש איתה אנחנו נגלה את זה וגם נביא הוכחות".

התחלנו במעקב כיומיים לאחר מכן. אודי, שעבד כמנהל מכירות בחברת תקשורת, נסע בכל בוקר לעבודתו בחולון בשעות הבוקר המוקדמות וחזר בשעות הערב. במהלך המעקב נראה שהוא מנהל שגרה מסודרת שחוזרת על עצמה מידי יום. הוא מבלה את הפסקת הצהריים שלו באחת מהמסעדות במתחם העסקים. אחד מהדברים שהחלטנו לבדוק הוא עם מי הוא מבלה את זמנו החופשי ולכן ביצענו מעקב צמוד בהפסקות הצהריים. לאורך כל ימי המעקב זיהינו דמות אחת שנמצאת עם אודי תמיד, אך לא היה מדובר בבחורה אלא בבחור.

בבדיקת רקע על אותו הבחור, ששמו אלעד, גילינו שגם הוא נשוי ואב לילד, ומתגורר בחולון. ביום השלישי למעקב, הודיע אודי להילה שהוא יוצא עם חברים לראות משחק כדורגל. הילה עדכנה אותי בהודעה והצוות שלי התכונן למעקב. זיהינו את אודי יוצא מביתו ונוסע לכיוון ראשון לציון. שם החנה את רכבו ונכנס לבניין מגורים רב קומות, ממנו יצא רק לאחר שעתיים כשהוא לבדו.

לאחר כיומיים אודי יצא שוב מביתו בשעות הערב. הוא נסע לבית קפה בראשון לציון שם פגש את חברו לעבודה אלעד. השניים ישבו יחד ושתו קפה, שוחחו מעט ולאחר מכן נכנסו יחד אל הרכב של אלעד ונסעו אל אותו הבניין בו שהה אודי לפני יומיים.

הצוות שלי התפרש סביב הבניין ובתוכו בכדי לראות לאיזו דירה נכנס אודי ולתעד כל מה שניתן. מכיוון שחשדתי שהשניים מנהלים ביניהם מערכת יחסים ביקשתי מהצוות לתעד כל מגע בין השניים. העוקב הראשון נכנס יחד עם השניים למעלית וסימס – "הם יורדים בקומה 14". העוקב הנוסף שהמתין בקומה גבוהה המתין בחדר המדרגות ותיעד את יציאתם מהמעלית.

בתמונות נראו השניים כשהם שולפים מכיס החולצה כיפה, מנשקים את המזוזה ונכנסים אל הדירה. על הדלת התנוסס שלט 'משפחת בן דוד' ומתחתיו תמונה של רב ידוע. "דותן, נכנסים אל הדירה עוד כמה גברים, נראה שמדובר באיזה שיעור תורה או משהו בסגנון".

קיבלתי את המידע והתמונות מהעוקבים שלי וחייכתי לעצמי. בעבודה שלי אני נתקל באנשים במשקרים, מרמים ובוגדים וקל לי מאוד להניח הנחות, שמחתי לגלות שהסוד של אודי הוא לא כזה. אודי וחברו השתתפו בשיעור תורה.

התקשרתי להילה וסיפרתי לה מה הממצאים. "אני מאמין שהוא חושש לספר לך כי הוא לא יודע מה תהיה התגובה שלך. אני מציע שתשבו לדבר ותנסי לגרום לו להיפתח בפנייך. כמובן שאני אשמור על דיסקרטיות מלאה ואם את לא תספרי לאודי על המעקב, הסוד שלך יהיה שמור איתי".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: