יום חמישי, 28 במאי 2020, ה' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

חבר ילדות

יש חקירות שבהן מה שמתגלה רחוק כל כך ממה שציפיתי וגם אני מוצא את עצמי מופתע

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

איתן (שם בדוי, כיתר השמות במאמר) סיפר על האהבה הגדולה שהייתה בינו לבין אשתו עדי, על הזוגיות שהשתנתה כשנולדו הילדים, על הריחוק שנוצר ביניהם ועל כך שלאחרונה היא מרבה לשוחח בטלפון ולסמס עד השעות הקטנות של הלילה. היא יוצאת ומבלה בלעדיו, השיחות אתו קורקטיות והאינטימיות ביניהם לא כמו בעבר.

לדבריו המצב הזה נמשך כבר כמה חודשים ולאחרונה, כמו שצפיתי שיספר, נכנסה לחייהם דמות נוספת. אריאל, חבר ילדות של עדי שחזר ארצה לאחר שנים ארוכות שבהן חי בחו"ל. איתן סיפר שעדי ואריאל הם כמו אחים, שמעולם לא חשב שיכול לקרות ביניהם קטע רומנטי ובכל זאת התעורר בו חשד. "אני שומע  את השם שלו כל הזמן... אריאל אמר ככה, אריאל עשה ככה. היא מדברת עליו כל היום ללא הפסקה. הם יוצאים לשתות ביחד, הוא מגיע אלינו הביתה, הוא תמיד נמצא. אני רוצה שתבין, מעולם לא ראיתי שקורה ביניהם משהו חשוב ואני מסתדר אתו מצוין. אבל פתאום חשבתי לעצמי שאולי אני תמים ומשהו קורה מאחורי הגב שלי". בנוסף, איתן סיפר שעדי והוא כבר שוחחו בעבר על האפשרות שיתגרשו. "שנינו לא רוצים לפרק את הבית אבל אנחנו גם לא רוצים לחיות באווירה לא טובה וללא אהבה. לתקופה הלכנו ליעוץ זוגי, נראה היה שזה משתפר ואז שוב... אני באמת מיואש. אם יש לה רומן אתו, שתלך. אני לא אחזיק אותה בכוח. אני רק רוצה לדעת אם יש על מה להילחם".

למחרת בבוקר, התמקמנו שותפי למעקב ואני בתצפית לעבר ביתם של איתן ועדי בראשון לציון. בשעה 07:40 זיהינו את עדי יוצאת מהבית ועולה לרכבה עם שני ילדיהם הקטנים. היא פיזרה אותם לגנים ונסעה למקום עבודתה בתל אביב. בשעות הצהריים היא יצאה להפסקה וניגשה לאחד מבתי הקפה ברחוב. דקות ספורות לאחר מכן הצטרף אליה בחור גבוה, לפי התמונה שהעביר לי איתן זיהיתי שמדובר באריאל. השניים אכלו יחד ונפרדו בחיבוק קצר. עדי חזרה אל המשרד ויצאה שוב רק בארבע ומשם נסעה לאסוף את הילדים. ביום שלמחרת עדי יצאה מביתה לאימון בשעות הערב. היא התאמנה בפארק עם מאמנת אישית וכשסיימה את האימון ישבה על ספסל והמתינה. לאחר מספר דקות הצטרף אליה אריאל והשניים טיילו יחד ולבסוף נכנסו לאחת המסעדות. המתנתי מספר שניות ונכנסתי אחריהם, התיישבתי כשגבי מופנה לאריאל ושלפתי מהתיק מחשב נייד. חיברתי את האזניות וישבתי שם עסוק בענייני כשהשיחה בין השניים מתועדת ומוקלטת משתי זוויות שונות, שלי ושל העוקב הנוסף.

"אני חושבת שהגיע הזמן לספר. מה כבר יכול לקרות? הכול יותר טוב מלחיות בשקר", אמרה עדי והניחה את ידה על רגלו של אריאל. השיחה בין השניים התנהלה במהירות כשהם קופצים מנושא לנושא. ניסיתי להישאר קשוב ולהבין על מה הם מדברים. "קל לך לדבר, את לא זאת שהחיים שלה נהרסים", אמר אריאל. כאן כבר הרגשתי שאני לא באמת מבין מה קורה. לאחר כמה דקות של שיחה הבנתי שאריאל מסתיר את האמת על זהותו המינית מבני המשפחה ולכן נמנע מלחזור ארצה כל השנים. עדי לעומת זאת שיתפה אותו ביחסים הקרירים בינה ובין איתן וברצון שלה שהדברים יחזרו להיות כמו פעם.  "את צריכה לשמור על מה שיש לך, את אומרת שאת אוהבת אותו והוא אותך. זה שווה הכול. אין זוג שלא חווה משבר. אני מוכן לעשות בייביסיטר פעמיים בשבוע ולשחרר אתכם לצאת. לכו לסרט, תשתו משהו... תרגישו צעירים ורווקים. אני בטוח שתצליחו להתגבר על זה".

יצאתי מהמסעדה והתקשרתי אל איתן. "תראה, אני לא נוהג למסור תוצאות של חקירה בטלפון אבל היה לי חשוב לספר לך כי אני יודע שאתה משתגע מרוב מחשבות ואני שמח לומר לך שאתה ממש לא בכיוון. עדי לא מעוניינת באריאל והוא לא מעוניין בה בשום צורה. היא אוהבת אותך ומתגעגעת אליך ואני חושב שאתה צריך לעשות הכול כדי לשמור על מה שיש ביניכם".

שמעתי אותו מעבר לקו נושם לרווחה. כמה שבועות לאחר מכן קיבלתי הודעה מאיתן שבילה עם עדי בנופש זוגי ביוון. הוא כתב שהם נהנים מאוד ושסוף סוף מצאו בייביסיטר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: