יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

פסק זמן

היא לא חשדה בכלום עד לשיחה מקרית עם חברה בסופר  מדוע החליטה לתת צ'אנס?

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

"אני בת 39 ויש לי ולבעלי יובל שני ילדים", פתחה נועה (שם בדוי, כיתר השמות במאמר) את השיחה, "יובל ואני קיבלנו החלטה להיפרד לתקופה. אנחנו מאוד אוהבים, יש לנו זוגיות שלפעמים מדהימה ולפעמים מאוד מעייפת. העליות והמורדות באים בקיצוניות וזה מאוד משפיע על הילדים. סיכמנו שאנחנו לא מתגרשים עדיין אלא לוקחים פסק זמן של כמה חודשים ובפרק הזמן הזה, כדי לעשות חושבים וכדי לבחון איך זה משפיע עלינו".
נועה סיפרה כי לקחה זמן לבחון את החיים בלעדיו וגילתה שהיא מאוד מתגעגעת אליו. "אנחנו נפגשים אחת לשבוע בייעוץ זוגי ולאחר הפגישה האחרונה פניתי אליו שיחזור הביתה אבל הוא אמר שהוא צריך עוד זמן. הדבר הראשון ששאלתי אותו זה האם הוא המשיך הלאה והוא אמר שלא", סיפרה, "הוא מעולם לא בגד בי למיטב ידיעתי ויש ביננו יחסי אמון טובים אבל הפעם משהו לא מסתדר לי. תחושת הבטן שלי אומרת שהוא מסתיר משהו". 
ואז הגיעה התפנית. "אתמול פגשתי חברה בסופר השכונתי, דיברנו קצת ואז היא שאלה איך היה ליובל באילת. לא הבנתי על מה היא מדברת בהתחלה, אחר כך הבנתי מדבריה שהיא ובעלה נפשו שם ופגשו את יובל. כמובן שלא היה לי מושג שהוא נסע. ולמה בעצם שלא יספר לי? אני מניחה שזה בגלל שלא מדובר בנסיעה תמימה", אמרה נועה, "העניין הוא כזה. אני רוצה לדעת את האמת. האם הוא מנהל מערכת יחסים עם מישהי אחרת. זה קריטי מבחינתי כדי שאוכל להחליט איך אני ממשיכה". 
לאחר מספר ימים התחלתי במעקב אחרי יובל. מכיוון שהוא עובד כעצמאי, שגרת היום שלו גמישה והמעקב אחריו דרש ממני להיות בתנועה מתמדת. יובל ניהל מספר פגישות עבודה ביום, התאמן, שחה בים ונפגש עם חברים אבל לא נראה שיש בחייו מישהי איתה הוא במערכת יחסים רומנטית. התפנית התרחשה בשבוע השני למעקב כאשר יובל ביקש מנועה להחליף את ימי השהות של הילדים אצלו. הוא אמר שזה לטובת פגישת עסקים ונועה הסכימה כמובן.
ביום חמישי יובל יצא מביתו כשבידיו תיק נסיעות קטן. הוא נכנס אל הרכב ונסע דרומה ואנחנו בעקבותיו. הגענו לשכונה גדולה וחדשה בבאר שבע. יובל החנה את רכבו והמתין בו כמה דקות. אחרי שקיבל שיחת טלפון הוא יצא מהרכב ונכנס אל אחד הבתים. הזווית שבה התמקמתי אפשרה לי לראות את הרחוב כולו ולהבין שיובל קיבל אישור להיכנס רק אחרי שרכב המנהלים הגדול עזב את חניית הבית דקות בודדות לפני כן.
יובל בילה מספר שעות באותו הבית ורק בערב יצא משם כשאתו אישה נאה בשנות הארבעים לחייה. הם נכנסו לרכב ונסעו למרכז העיר, שם אכלו יחד במסעדה יוקרתית. הם שבו אל הבית בשעות הלילה, מקפידים להיכנס בנפרד ולקחת מרחק ביטחון זה מזה.
לאחר שהאורות בבית כבו ונראה שהזוג פנה לענייניו, העוקב שאיתי ניגש אל ארון החשמל של הבית והוריד את השלטר. דקה לאחר מכן צילמתי את יובל בתחתונים כשהוא יוצא לבדוק את ארון החשמל. יובל נשאר בבאר שבע אבל מבחינתי העבודה הסתיימה בהצלחה.
העברתי לנועה את הממצאים. כשבוע לאחר מכן היא הגיעה למשרדי. 
"זה לא היה פשוט להוציא ממנו את האמת מבלי לספר לו שאני כבר יודעת. אבל בסופו של דבר הוא סיפר לי שהיא משקיעה בעסק שלו. ככה הם הכירו. זה התחיל כעסקים ונמשך כיחסים רומנטיים. היא לא מעוניינת לעזוב את בעלה וגם הוא לא מעוניין להתגרש ומבקש שננסה לשקם את היחסים. אני לוקחת לי עוד זמן לחשוב, בינתיים נשמור את זה ביננו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: