יום שני, 03 באוגוסט 2020, י"ג אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

מעקב במכללה

הבעל הטרי הבחין בסימנים מחשידים והוא לא טעה  בלו"ז צפוף של לימודים ועבודה, היה מקום גם להרפתקה אחרת...

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

"אני חושד שאשתי בוגדת בי ואני רוצה שתעקוב אחריה", כתב לי יואב (שם בדוי, כיתר השמות במאמר), ובאותה נשימה הוסיף: "אני לא יודע מה אעשה אם אגלה שאני צודק. התחתנו לפני פחות משנה.. אני לא יודע איך אספר להורים שלי. ניסיתי לקרב אותה אליי, עשיתי כל מיני מחוות קטנות, הזמנתי לנו סוף שבוע במלון. שום דבר לא עוזר".
לטענת יואב, חל שינוי בהתנהגות שלה ובנוסף לכך היא החלה להעדר מהבית בשעות הערב. "שירה היא סטודנטית. היא לומדת ועובדת ובאופן כללי היא מאוד עסוקה. אני סיימתי ללמוד לפני כמה חודשים והתחלתי עבודה חדשה וכמובן שגם אני עסוק. למרות זאת תמיד מצאנו את הזמן להיות יחד. בזמן האחרון אני מרגיש שהיא עושה הכול כדי שלא ניפגש. המשמרות שלנו הפוכות, בערבים שבהם אני בבית היא לומדת עם חברה, בקיצור, מתחמקת ממני", אמר והוסיף, "היא הפכה קנאית לפרטיות שלה. אם אני נוגע בטלפון שלה היא קופצת מיד, הוא הוסיפה סיסמה למחשב הנייד ושינתה גם את הסיסמה למייל. אין לי ספק שמשהו קורה, אני חייב לגלות את האמת".
שירה לומדת במכללה בבאר שבע ועובדת כמוכרת בחנות ספרים במרכז קניות סמוך. המעקב מול החנות היה פשוט יחסית. שירה ישבה רוב הזמן בדלפק ונכנסה למחסן לדקות ספורות מידי פעם. התמקמתי בבית קפה מול החנות ופתחתי את המחשב הנייד שלי וכן יכולתי לצפות בה ללא קושי. במהלך שעות העבודה או במקום העבודה לא היה כל סימן לרומן.
את ימי המעקב הבאים ביצעתי בתוך המכללה. כדי להישאר קרוב לשירה הגעתי יחד עם עוקבת נוספת ולאחר שהרמתי טלפון לחבר קרוב, קיבלתי אישור כניסה כעובד קפיטריה מן המניין. ביום המעקב הראשון שירה הייתה לבדה רוב הזמן. היא ישבה בקפיטריה והתעסקה בטלפון שלה ללא הפסקה, מידי פעם צחקקה במבוכה והביטה לצדדים כדי לבדוק אם מישהו רואה אותה.
ביום המעקב השלישי, העוקבת שאיתי דיווחה לי ששירה יצאה מהשיעור אבל לא המשיכה עם חברותיה לכיתה. במקום זה היא ניגשה לספריה ופשוט התיישבה שם. העוקבת החמושה במצלמה התיישבה בסמוך לה והמתינה. לאחר כרבע שעה הצטרף אל שירה בחור צעיר. השניים שוחחו מעט, שפת הגוף שלהם העידה על קירבה אבל הם לא נגעו זה בזו. 
זמן מה לאחר מכן השניים יצאו מהחדר יחד. הם טיילו לאורך החצר. העוקבת דיווחה שהשניים בדרכם לחנייה ואני מיהרתי אל הרכב שלי והצטרפתי למעקב. השניים נכנסו אל רכבו של הבחור שהיה בחנייה האחורית ונסעו יחד. לאחר מספר דקות של נסיעה הם נעצרו ליד בניין מגורים בשיכונים הישנים ועלו יחד במדרגות. השניים נכנסו אל אחת מתוך ארבעת הדירות. 
בשלב הזה היה לי ברור שבין שירה ובין הבחור הצעיר יש יותר מיחסי ידידות. המתנתי מחוץ לדירה עד שהשניים יצאו בתקווה שאצליח לתפוס הוכחה במצלמה. לאחר כשעתיים זה קרה. השניים יצאו מהבניין יחד, הבחור הניח את ידיו על מותניה של שירה ומשך אותה אליו בצורה שלא הותירה מקום לספק. הוא נישק אותה על הצוואר והיא דחפה אותו וצחקה. קיפלתי את הציוד ועזבתי את המקום.
הפגישה עם יואב לא הייתה קלה. הוא היה עצוב וכעוס וכמעט שבכה. פגשתי אותו שוב אחרי כמה חודשים. הוא נראה שמח והציג בפניי את חברתו החדשה... 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: