יום שני, 21 בספטמבר 2020, ג' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

הכול נשאר במשפחה (חלק א')

הוא ביטל אירוסין כדי להתחתן עם מיכל | כעבור מספר שנים החל לחשוד בה | מעקב הימים הראשונים לא הצביע לגמרי על הכיוון עליו חשב

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

הפגישה עם אביחי (שם בדוי, כיתר השמות במאמר) התקיימה בשעות הבוקר המוקדמות בשדה התעופה. "אני ממש מודה לך שיכולת לפגוש אותי פה. אני טס בעוד שעתיים אבל אני רוצה לקבל תשובות ולא מוכן לבזבז אפילו עוד דקה".
"אני נשוי כבר עשר שנים. את אשתי, מיכל, הכרתי במהלך השירות הצבאי שלי. היא הייתה חיילת צעירה ואני הייתי קצין בתחילת שירות הקבע שלי. בזמנו התפתח ביננו רומן שנשמר בסוד בהתחלה ולאחר מכן הפך לפומבי. כשהכרתי אותה הייתי מאורס לחברה הקודמת שלי וכמובן שכשביטלתי את החתונה. הדבר לא היה פשוט למשפחתי או למשפחתה. אבל זה מה שקרה. ומאז אני עם מיכל. יש לנו שני ילדים, עסק משפחתי מצליח וממש לפני כמה חודשים נכנסנו אל הבית החדש שלנו".
אביחי סיפר שיחסיו עם מיכל הם 'רגילים', שניהם עובדים בעסק המשפחתי יחד עם אחיו ואחותו של אביחי והוריו. "יש לנו משתלה ואנחנו מקימים גינות ובריכות נוי. לפני כמה שנים, אחי ואני החלטנו לשקם את העסק של ההורים ואחרינו הגיעו גם מיכל ואחותי ענת, שחזרה מחו"ל אחרי תקופה ארוכה. העסק עובד יפה מאוד ובסך הכול בסדר.
אז למה קראתי לך לנתב"ג לפנות בוקר? אני חושב שמיכל מנהלת רומן. ואני אגיד לך יותר מזה – אני חושב שיש לה משהו עם אחי. אני מכיר אותה כל כך טוב. אני זוכר איך זה היה כשלנו היה סוד משותף. פתאום היא מתגנדרת, נראית טוב, הפנים שלה קורנות מאושר. היא מגיעה ראשונה לעבודה והולכת אחרונה. אני לעומת זאת לא חווה אותה ככה בבית. אין לה סבלנות אליי. לאחרונה אנחנו מאוד מרוחקים. העניין הוא שהיא מבלה את כל הזמן שלה בבית או בעבודה, במושב ועם הילדים. אני לא חושב שיש לה מישהו מחוץ למושב ונראה לי שזה אחד מהצוות ואולי אפילו אריאל, אחי".
אביחי הסביר שהוא חושב שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח, אבל לרגל הנסיעה שלו דברים עלולים להשתנות. הוא סיפר שבמשתלה מותקנות מצלמות אבטחה ובמקביל ביקש לערוך מעקב אחרי מיכל בימים בהם הוא ייעדר מהבית. 
המעקב החל באותו היום. הגעתי למשתלה בשעות הצהריים וביקשתי לבצע הזמנה של ציוד רב לצורך עיצוב גינה בביתי החדש באחד המושבים. מיכל ניגשה אליי והציעה את עזרתה. היא נראתה חביבה מאוד וענתה בסבלנות רבה לכל שאלותיי. במהלך השיחה איתה זיהיתי את אריאל שנראה שקוע בעבודתו. מידי פעם הוא ניגש לסייע בנושא מסוים ואז חזר לעבודתו. לא היה נראה שיש בינו לבין מיכל מתח כל שהוא, אם כבר אז ניתן לומר שהשניים היו אדישים זה כלפי זה. 
קבעתי עם ענת לשוב בשעות הערב או מחר. המעקב המשיך באמצעות הצוות שלי ונמשך לאורך שעות הצהריים והערב בהן מיכל סיימה את עבודה ורכבה על אופניה אל ביתה. לאחר מכן נסעה עם ילדיה לבית הוריו של אביחי, שהתה שם מספר שעות ובלילה שבה עם הילדים אל הבית. 
גם הבוקר שלמחרת התנהל כרגיל. מיכל הגיעה אל העבודה על אופניה ושהתה שם עד הצהריים. הגעתי לביקור נוסף במסגרת החקירה בכיסוי. הפעם הגעתי עם מידות של הגינה החדשה בביתי וביליתי במקום כשעה וחצי לצורך ביצוע התכנון וההזמנה. 
בזמן הזה, העוקבת שאיתי ואני ניהלנו שיחה ארוכה וחברית עם מיכל ועם ענת, אחותו של אביחי. 
המשך בגיליון הבא...

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: