יום רביעי, 30 בספטמבר 2020, י"ב תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

הכול נשאר במשפחה (חלק ב')

הוא חשד כי עסק משפחתי הוא מתכון לתופעות לא רצויות | היה לו כיוון לגבי משהו חשוד | האמת, הוא היה די קרוב

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

בחלקו הקודם של המאמר סיפר אביחי (שם בדוי) כיצד הכיר את מיכל במהלך שירות הקבע שלו וכיצד בשלב מאוחר יותר ביטל אירוסין כדי לקשור את גורל חייו בחייה. 
"יש לנו שני ילדים, עסק משפחתי מצליח וממש לפני כמה חודשים נכנסנו אל הבית החדש שלנו", הוא סיפר והוסיף, כי יחסיו עם מיכל הם 'רגילים', שניהם עובדים במשתלה, עסק המשפחתי יחד עם אחיו ואחותו של אביחי והוריו. 
אביחי חשד כי מיכל מנהלת רומן סודי והסביר שהוא חושב שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח אבל לרגל נסיעה שלו  לחו"ל, דברים עלולים להשתנות. בפגישתנו, שהתקיימה בנתב"ג, הוא סיפר שבמשתלה מותקנות מצלמות אבטחה ובמקביל ביקש לערוך מעקב אחרי מיכל בימים בהם הוא ייעדר מהבית. 
כפי שסופר, הגעתי למשתלה בשעות הצהריים וביקשתי לבצע הזמנה של ציוד רב לצורך עיצוב גינה בביתי החדש באחד המושבים. מיכל ניגשה אליי והציעה את עזרתה. היא נראתה חביבה מאוד וענתה בסבלנות רבה לכל שאלותיי. במהלך השיחה איתה זיהיתי את אריאל, אחיו של אביחי, שנראה שקוע בעבודתו. מידי פעם הוא ניגש לסייע בנושא מסוים ואז חזר לעבודתו. לא היה נראה שיש בינו לבין מיכל מתח כל שהו, אם כבר אז ניתן לומר שהשניים היו אדישים זה כלפי זה. 
גם הבוקר שלמחרת התנהל כרגיל. מיכל הגיעה אל העבודה על אופניה ושהתה שם עד הצהריים. הגעתי לביקור נוסף במסגרת החקירה בכיסוי. הפעם הגעתי עם מידות של הגינה החדשה בביתי וביליתי במקום כשעה וחצי לצורך ביצוע התכנון וההזמנה. 
בזמן, הזה העוקבת שאיתי ואני ניהלנו שיחה ארוכה וחברית עם מיכל ועם ענת, אחותו של אביחי. 
"איך זה לעבוד עם כל המשפחה שלך באותו המקום? להורים שלי יש עסק אבל אני ברחתי משם לפני הרבה שנים... לא בטוח שהייתי מחזיק מעמד", צחקתי. מיכל ענתה שהיא מבינה מאוד, "לא פשוט לבלות עם המשפחה כל כך הרבה שעות", היא חייכה וקרצה לענת. באותו הרגע שמתי לב למבט שהחליפו השתיים והבנתי. בין השתיים מתנהלת מערכת יחסים כלשהי. הן הביטו זו בזו וחייכו, ענת הלכה אל עבר הקופה וכשעברה ליד מיכל הניחה את היד על כתפה. זו בתגובה נגעה בידה של ענת באצבעותיה והכל התחבר.
המעקב נמשך באותו היום עד השעות הקטנות של הלילה. בשעות הערב הגיעה ענת אל ביתה של מיכל. השתיים אכלו ארוחת ערב משותפת עם הילדים, שיחקו בגינה ובלילה כשהבית החשיך הן נכנסו אל הבית וסגרו את הווילונות. העוקבת שלי ואני הקפנו את הבית עם הרכב במטרה למצוא זווית נוחה ממנה נוכל לראות את השתיים. טיפסתי על גג הסככה במשק הצמוד ומשם ראיתי את השתיים מכורבלות יחד בסלון בלבוש חלקי כשהן מתנשקות ומתגפפות. צילמתי מספר תמונות ועזבתי את המקום. 
אביחי חזר לאחר שבוע מחול והגיע לפגישה, הפעם במשרד שלי. "יאללה, ספר לי מה גילית", הוא חייך. "גיליתי שצדקת בחלק מהדברים. מיכל מנהלת מערכת יחסים רומנטית עם מישהו מבני המשפחה שלך, אבל זה לא אריאל", הוא נראה מבולבל לרגע, התיישב ואז חייך חיוך מריר. "ענת?", הוא שאל למרות שידע. הנהנתי והצבעתי על המעטפה עם התמונות שחיכתה על השולחן.
אביחי דפדף בתמונות והחזיר אותן אל המעטפה. "כנראה שהכול נשאר במשפחה, הא?". הוא לחץ את ידי, הודה לי והלך.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: