יום רביעי, 30 בספטמבר 2020, י"ב תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

גוף שלישי ולא נסתר

כך הפכה ה'זוגיות הפתוחה' מחוויה מעצימה לפרשה אפלה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

"נעים מאוד", אמר יקיר (שם בדוי, כיתר השמות במאמר), "מדובר באשתי שירלי. אנחנו, איך לומר, זוג מאוד ליברלי. הדבר מתבטא בכך שאנחנו לפעמים מצרפים צלע שלישי/ת. לפני שהתחלנו עם זה הסכמנו אשתי ואני שכל מה שאנו עושים זה ביחד ושזה לא יהרוס את הזוגיות הנפלאה שלנו אלא להיפך, רק יעצים אותה. אנחנו כבר למעלה משנתיים בעניין הזה ובאמת שזה העצים את הזוגיות וקירב בינינו. אבל לאחרונה קרה משהו שאני לא מצליח להבין. שירלי בקושי מדברת איתי, שלא נדבר על היחסים האינטימיים שלנו שקרסו. כשניסיתי לדבר איתה על העניין היא אמרה שהיא לא רוצה לדבר על זה. שלשום בלילה, התעוררתי בשעה שתיים עשרה ורבע ושמעתי אותה מדברת בלחש בשירותים. שמעתי אתה אומרת שהיא מתגעגעת מאוד. ישר הבנתי שיש לה מישהו מהצד". 
הסברתי ליקיר שמעקב הוא הפיתרון הכי יעיל. העוקבים בשטח הם העיניים שלך. כל המעקב מתועד בווידאו ובסוף העבודה הוא יקבל את כל החומר על דיסק.
סיכמנו שהמעקב יחל בעוד יומיים. התחלנו את המעקב בשעה 08:00 בבוקר. התמקמנו בתצפית לעבר ביתם של יקיר ושירלי. בשעה 10:30 זיהינו את שירלי יוצאת מהבית לבושה בגדי ספורט ותיק לחדר כושר. היא נסעה לחדר הכושר בקניון. לאחר כשעה וחצי היא יצאה והגיעה לכתובת. לאחר בדיקה עם יקיר, הבנו שזו הכתובת של הקוסמטיקאית שלה. לאחר כשעה שירלי יצאה וחזרה לביתה. עד השעה 18:00 (השעה בה יקיר חזר הביתה) שירלי לא יצאה ולכן סיימנו את המעקב לאותו היום. סיכמתי עם יקיר כי למחרת נמשיך את המעקב החל מהבוקר. בשעה 22:00, קיבלתי SMS מיקיר: "שירלי אמרה לי שמחר היא נוסעת עם חברה לקניות בתל אביב, לכן כדאי שנדחה את המעקב".
שלחתי לו הודעה בחזרה: "אולי היא סתם אמרה לך שהיא נוסעת עם חברה והיא בעצם נפגשת עם המאהב? אני מציע לא לדחות". יקיר קיבל את המלצתי ולמחרת בבוקר התמקמנו בתצפית לעבר הכתובת.
בשעה 09:00 שירלי יצאה מהבית כשהיא לבושה בחצאית מיני ונעלי עקב. היא עלתה לרכבה ונסעה. היא לא אספה את החברה שלה ויצאה לכיוון תל אביב.
בשלב זה הוריתי לשותפי למעקב להגביר את הערנות, כי יכול להיות שמה שאנחנו מחפשים עומד להתרחש. היא פנתה באמצע הדרך ועצרה במרכז מסחרי מקומי, שם היא קנתה נעליים ובגדים ולא פגשה אף אחד. ביקשתי מיקיר שיתקשר לשירלי וישאל איך היא מבלה והאם היא נהנית. לאחר מספר דקות יקיר התקשר אליי אמר לי ששירלי אמרה לו שהיא בתל אביב עם החברה בקניות. בשלב זה היה לי ברור שבמוקדם או במאוחר היא תיפגש עם המאהב. אחרת, איזו סיבה יש לה לשקר ליקיר.
לאחר כשעה, שירלי עזבה את המקום לאחר מספר קילומטרים של נסיעה, נכנסה לכיוון אחד המושבים. בכניסה למושב, היא עצרה סמוך לרכב מסוג פורד ולאחר מספר שניות שני הרכבים נסעו ונכנסו לכיוון מתחם צימרים שבמושב. לא הייתה לי ברירה אלה להזמין צימר על מנת שאוכל לצלם את שירלי והמאהב יוצאים מהצימר וכך היה. ביצעתי הזמנה של צימר ולשמחתי היה צימר פנוי. התמקמנו שם ולאחר כשעתיים זיהינו את שירלי והבחור יוצאים מהצימר. לפני שכל אחד עלה לרכבו הם התנשקו וכמובן שצילמתי הכול. בשלב זה נתנו לשניהם לעזוב את המקום ולאחר מספר דקות גם אנחנו עזבנו. עדכנתי את יקיר ואמרתי לו שאנחנו מתקפלים.
למחרת נפגשתי עם יקיר. כשהראיתי לו את הצילומים הוא היה בהלם. "זה יוחאי! לפני שלושה חודשים צירפנו אותו לערב אצלנו בבית לאחר שפנה אלינו דרך אתר אינטרנט שאנו רשומים בו. אני לא מאמין!". יקיר הודה לי ואמר שהוא צריך קצת זמן עם עצמו בכדי להחליט מה לעשות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: