יום שני, 21 בספטמבר 2020, ג' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

אפטר פארטי

העדר מגע פיזי בפגישה בבית הקפה לא הביא להסקה פזיזה של מסקנות | המתנו בסבלנות להזדמנות הבאה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

עמית (שם בדוי, כיתר השמות במאמר) סיפר לי כי הוא חושד שאשתו מיטל בוגדת בו עם דביר, בחור נשוי שעובד יחד איתה.
כששאלתי את עמית, מהן הסיבות לחשדותיו, ענה כי לאחרונה מיטל מתעסקת המון בנייד שלה ומתכתבת המון, דבר שלא היה בעבר. "היא לא מפסיקה לשלוח ולקבל הודעות", אמר עמית והוסיף, " כששאלתי אותה עם מי היא מתכתבת, היא ענתה שהיא מתכתבת עם דנה, חברה שלה מהעבודה והחלטתי לבדוק את העניין. באמצע הלילה קמתי ובדקתי את ההודעות בנייד שלה וההתכתבות האחרונה שלהן הייתה בצהריים למרות שאמרה שהתכתבה איתה באותו הערב. דותן, יש לי חשד שהיא מוחקת הודעות ומשהו פה באמת מריח לא טוב". החלטנו לצאת למעקב.
התמקמתי עם חוקר נוסף בתצפית לעבר ביתם של מיטל ועמית. זיהינו את מיטל יוצאת בבוקר עם שני ילדיהם. היא פיזרה אותם בגן הילדים ובבית הספר ולאחר מכן נסעה לעבודתה. התמקמנו בתצפית לעבר מקום עבודתה של מיטל בכדי לראות האם היא יוצאת באמצע יום העבודה.
בשעה 12:30 זיהינו את מיטל ודביר יוצאים מהעבודה והולכים ברגל. לאחר מספר דקות הם הגיעו לבית קפה והתיישבו לאכול. נכנסנו לתוך בית הקפה והתיישבנו בשולחן קרוב בניסיון לשמוע על מה הם מדברים ולראות את האינטראקציה ביניהם. לא ניתן היה לשמוע על מה שוחחו כי היה המון רעש בבית הקפה אך זיהיתי שהקשר ביניהם עמוק יותר מקשר של חברים לעבודה. הם ישבו קרוב מידי, דיברו וצחקו. אמנם לא היה ביניהם מגע פיזי בבית הקפה, אולם לאחר שנים רבות של חקירות ומעקבים, אני כבר מזהה האם הקשר הינו חברי בלבד או שיש משהו מעבר לכך והם רק נזהרים. לאחר שסיימו לאכול, חזרו למקום עבודתם. בשעה 16:30 מיטל יצאה מהעבודה וחזרה לביתה. 
בערב, קיבלתי הודעה מעמית: "מיטל הודיעה לי שמחר בערב יש לעובדי החברה בה היא עובדת הרמת כוסית לקראת ראש השנה. אני מבקש שתעקבו גם מחר אחריה". ואכן, למחרת הגענו בשעות הצהריים למקום עבודתה והמתנו שמיטל תצא.
בשעה 16:00 זיהינו את כל העובדים יוצאים וביניהם הייתה גם מיטל. עקבנו אחריה והיא הגיעה לביתה. עמית לא היה בבית באותו הזמן ולכן לא הייתה לנו התראה לגבי שעת היציאה של מיטל.
המתנו בתצפית ולאחר כשעה וחצי מיטל יצאה לבושה בבגדים יפים. עקבנו אחריה ואכן היא הגיעה שוב למקום עבודתה. זיהינו את העובדים מגיעים לבושים יפה לעבודה והמתנו בתצפית ליציאה של מיטל.
לאחר כשעה, עמית התקשר ואמר כי מיטל שלחה לו הודעה שלאחר הרמת הכוסית היא ועוד שתי חברות מהעבודה הולכות לשבת יחד בבית קפה. 
המתנו, אני והחוקר שאיתי בדריכות. לאחר חצי שעה זיהינו את מיטל יוצאת מהעבודה והולכת לכיוון החניון שבו החנתה את הרכב. היא עלתה לרכבה אך לא נסעה. לפתע, זיהינו את דביר מגיע מכיוון העבודה לחניון, עולה לרכבו וכשעבר ליד רכבה של מיטל, צפר לה והיא החלה לנסוע בעקבותיו. הם נסעו ולאחר מספר דקות הם פנו בדרך צדדית לחורשה.
עצרתי את הרכב בצד הדרך ואמרתי לחוקר שהיה איתי שישמור לי על הרכב ורצתי עם מצלמה לחורשה. הספקתי לראות איפה הרכבים עצרו ומייד הפעלתי את המצלמה בין השיחים וצילמתי את שניהם יוצאים מהרכבים, מתנשקים ומתחבקים בסמוך לרכבים. כאן הם כבר הרגישו בטוחים ופחות נזהרו. לאחר מספר דקות הם נכנסו לחלקו האחורי של רכבו של דביר ובשלב הזה כבר היה קשה לראות מה קורה שם, אולם לא היה קשה לשער. לאחר שעה וחצי הם עזבו את החורשה בנסיעה, כל אחד ברכבו ונסעו לכיוונים שונים. מיטל נסעה לכיוון ביתה. החקירה הסתיימה.
למחרת פגשתי את עמית, אשר לא היה מופתע מהממצאים, אך היה לו מאוד קשה לראותם. הוא הרגיש פגוע ונבגד. הוא הודה לי מאוד ואמר כי בכוונתו להתחיל בהליך גירושין.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: