יום שני, 21 בספטמבר 2020, ג' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מיומנו של חוקר פרטי במבשרת ציון

מביאה את העבודה הביתה

הוא קלט באיחור שהאירועים שקדמו היו 'נורות אדומות' * היא מצידה הייתה בטוחה כי הוא לא קלט כלל ונהגה בתעוזת יתר, כזו שגם הפתיעה אפילו אותי....

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

דותן גל

חוקר פרטי ובעל משרד חקירות פרטיות. ליצירת קשר:050-5924411.

galhoker@gmail.com

dotan-inv.co.il

"הכול החל לפני שלושה שבועות", סיפר לי בפגישה יוסי (שם בדוי, כיתר השמות במאמר), "כשאשתי שירה, הייתה במקלחת בסביבות 21:30 ושמעתי צפצוף של הודעה מהנייד שלה ובשיא תמימותי הלכתי לראות אם זו הודעה חשובה, כי בדרך כלל היא לא מקבלת הודעות בשעות כאלו. כשהסתכלתי בנייד שלה, הספקתי לראות את תחילת ההודעה: 'מה המצב נסיכה? מתגעגע אלייך מאוד...'. ואז שמעתי את דלת חדר הרחצה נפתחת ומייד החזרתי את הנייד למקום. לאחר ששירה סיימה להתלבש והגיעה לסלון אמרתי לה ששמעתי צפצוף של הודעה והיא מייד ניגשה והסתכלה בנייד. אני שיחקתי את המשחק ולא הסתכלתי לכיוונה אך הרגשתי את המתח באוויר. שאלתי אותה מי שלח לה הודעה והיא ענתה מבלי להתבלבל, שזו הייתה נועה, חברה שלה מהעבודה, ששאלה אם היא יכולה לאסוף אותה מחר לעבודה כי הרכב שלה במוסך. למחרת ניסיתי להיכנס לנייד שלה מבלי שתראה ואז גיליתי שיש לה קוד בנייד. מאז אותו הערב, אני כמעט ולא מתפקד ולא מפסיק לחשוב על כך. חשוב לי לציין כי התחלתי לשים לב לדברים שלפני כן לא ראיתי אותם כ'נורות אדומות' שצריך לבדוק".

"מה לדוגמא?", שאלתי את יוסי.

"לפני כחודשיים היא החלה ללכת לחדר כושר, דבר שלא עשתה מעולם. לאחרונה היא החליפה את כל המלתחה שלה והיא אף הולכת לעבודה בבגדים שנשים אחרות הולכות איתם לאירועים".

"האם שירה יוצאת יותר לבלות או השעות ששירה לא נמצאת בבית בחודשיים האחרונים?," שאלתי את יוסי.

"עכשיו כששאלת אותי, הדבר הראשון שקופץ לי בראש זה שלפני כחודש, שירה אמרה לי שנכנס להם פרויקט בעבודה עם חברת הייטק מארצות הברית ובגלל הבדלי השעות, לפעמים היא צריכה ללכת לעבודה בשעות הערב המאוחרות בכדי לבצע שיחות וידאו עם נציגי החברה. דותן, אני רוצה לדעת את האמת. האם שירה בוגדת בי או לא".

לאחר ששאלתי את יוסי מספר שאלות נוספות והסברתי לו שהפתרון הינו מעקב, חתמנו על הסכם עבודה וסיכמנו שנתחיל את המעקב ביום ראשון לפני הצהריים במקום עבודתה של שירה.

ביום ראשון בבוקר יוסי צלצל אליי ואמר לי שהוא קצת מתלבט וחושש ומעדיף שלא נבצע את המעקב לעת עתה ושהוא רוצה לחשוב על זה עוד קצת. אמרתי ליוסי שלא יילחץ ושזה בסדר וברגע שיחשוב שזה הזמן אז שיתקשר.

אני בדעה, שהלקוח חייב להיות שלם עם עצמו ב-100% ולסמוך עליי ב-100% ואני לעולם לא לוחץ ולא מלחיץ את הלקוחות.

יוסי הודה לי מאוד על התשובה שלי ואמר שיהיה איתי בקשר.

למען האמת, לא חשבתי שיוסי יצור איתי קשר כל כך מהר. באותו יום ,בשעה 21:30, יוסי שלח לי הודעה ושאל "דותן, אתה יכול עכשיו לצאת למעקב? שירה אמרה לי שהיא יוצאת בעוד כמה דקות לעבודה".

הסברתי ליוסי שייקח לפחות כחצי שעה עד שהצוות יגיע ושירה כבר לא תהיה בבית. יוסי התעקש וביקש שניסע ישר למקום עבודתה. הסברתי לו שיש מצב גדול שהיא לא נמצאת שם בכלל ויכול להיות שיצאה לבלות. יוסי התעקש בכל זאת שניסע למקום העבודה של שירה.

כפי שתיארתי לעצמי, מקום העבודה היה ריק ולא היה זכר לרכבה של שירה באזור.

החלטתי עם יוסי שנמתין באזור הכתובת שלהם ואולי נראה משהו חריג כשהיא תחזור.

בשעה 00:30, זיהינו את רכבה של שירה נכנס לרחוב. כ-150 מטרים לפני הבית היא עצרה בצד והתעסקה בנייד שלה. לאחר מספר דקות היא המשיכה בנסיעה ועצרה בסמוך לביתה, ירדה מהרכב ונכנסה.

למחרת שוחחתי עם יוסי והוא כבר הבין בעצמו את המצב ונתן לי אור ירוק להמשיך במעקב. הבנתי שהכי נכון להתמקד במעקב בשעות הערב וכך היה.

בשעה 19:30 היינו בתצפית על הכתובת בכדי שאם שירה תחליט לצאת לאחר שהילדים יירדמו אז אנחנו כבר נהיה מוכנים גם ללא התראה מיוסי. באותו הערב וגם למחרת, שירה לא יצאה מביתה מלבד לחדר הכושר, אך לא היה שום דבר חריג.

רקמתי עם יוסי תכנית פעולה והוא הסכים איתי מייד ושיתף פעולה.

מכיוון שהילדים לא לומדים בימי שישי, אמרתי לו, שיתכנן ללכת איתם לסרט ביום חמישי בערב ושיעדכן את שירה מראש ואף יזמין אותה להצטרף ונראה את התגובה שלה. וכך היה. ביום רביעי בבוקר יוסי סיפר לשירה על התכנית והיא ענתה שתעדכן אותו.

בצהריים, שירה שלחה ליוסי הודעה שהיא מצטערת אך היא לא תוכל להצטרף כי יש לה ישיבה חשובה בעבודה ביום חמישי בערב.

ביום חמישי אחר הצהריים התמקמנו על הכתובת. זיהינו את יוסי והילדים יוצאים בערב והמתנו בסבלנות ששירה תצא.

מה שתקראו מייד, לא חשבתי שיקרה, אך מניסיוני, אני מוכן לכל תרחיש.

לאחר כחצי שעה מהרגע שיוסי והילדים יצאו, ג'יפ מרצדס בצבע שחור האט ליד הבית ומייד המשיך בנסיעה איטית עוד כחמישי מטרים ועצר. מהג'יפ ירד גבר כבן  55, לבוש יפה והלך כשהוא משוחח בנייד שלו ומסתכל לצדדים. הוא התקרב לבית של שירה ויוסי ונעצר בסמוך לשער הכניסה. השער נפתח והוא נכנס לכיוון הכתובת. מייד רצתי לכיוון השיחים שבחלקו האחורי של הבית והבחנתי בשירה ובגבר מתנשקים ומתחבקים בחצר עוד לפני שנכנסו לתוך הבית. כמובן שהכול תועד במצלמת הווידאו.

אני חייב לציין כי בתעוזה וחוצפה כזאת (של שירה ושל הגבר) מזמן לא נתקלתי.

עדכנתי את יוסי, אשר השכיל לא לעשות פרובוקציה כשהוא עם הילדים והחליט להמשיך לראות עם הילדים את הסרט לחזור הביתה רק לאחר שהגבר יעזוב את הבית.

לאחר כשעה הגבר עזב את הבית ואנחנו החלטנו לעקוב אחריו, בכדי לנסות ולהבין מי זה. עקבנו אחריו עד לכתובתו ולאחר מכן בבדיקה מהירה הבנתי כי הגבר הוא לא אחר מאשר הבוס של שירה.

המלצתי ליוסי לא להגיד לשירה כלום ולנסות להתנהג כרגיל עד שיתייעץ עם עורך דין.

למחרת פגשתי את יוסי והראיתי לו את הממצאים. הפגישה הייתה לא קלה. יוסי חיבק אותי והודה לי מאוד על הכול.

 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: