יום שלישי, 02 ביוני 2020, י' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 054-430-0186

מגזין במבשרת ציון

מפריז למבשרת

ביום המרגש בחייך, את רוצה להפתיע עם השמלה הכי מיוחדת * ישראל אוחיון - מעצב השמלות שאת חייבת להכיר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

משה שפיבק

עורך 'זמן מבשרת'

moshe_spievak@walla.co.il

היום החשוב בחייך, החתונה, כמה מחשבה וכמה אנרגיות מתנקזות לערב הזה. השמלה הצחורה, לה חיכית את, הכלה, בין אם חלמת עליה עוד מילדות, או שאת עוד מחפשת את הסגנון, היא במרכז הנוף של האירוע, ללא ספק.

חשיבה רבה מושקעת בעיצוב השמלה. לכל כלה גוף משלה ופנטזיה משלה, ואם תשאלו את ישראל אוחיון, אופי שמלה שהוא לא פחות חשוב בשיקולים השונים הנלקחים בעיצוב, משיחת הטלפון הראשונה ועד שהכלה אומרת 'כן'... לשמלה.

ישראל אוחיון מעיד על עצמו כי "מגיל 5 התחלתי לתפור וכבר בגיל תיכון תפרתי לעצמי ולאנשים קרובים אליי ג'קטים, מכנסיים ועוד, וכבר מילדות רציתי לקחת את זה כמה צעדים קדימה".

כפי שאתם מבינים, ישראל הוא בין המאושרים שמגיל צעיר לא רק שידע מה הוא רוצה לעשות אלא גם זכה לעסוק ולהצליח. כמובן שלהגשמת החלום מתלווה ההכרח של לימודים מקצועיים ולכך הקדיש ישראל אוחיון ארבע שנות לימודים במכללת 'שנקר' הידועה. משם הדרך הייתה סלולה להתמחות אצל גדעון אוברזון, יחד איתו הציג קולקציה בשבוע האופנה בתל אביב (TLV Fashion Week), שם גם הציג קולקציה מפרי ידיו, שזיכתה אותו בתואר 'מעצב העתיד של ישראל' לשנת 2011, תואר אשר הוביל אותו לתחנה הבאה – עיצוב קולקציית 'קפסולה' עבור רשת האופנה 'רנואר'. "הקולקציה הוצגה בכל סניפי הרשת במיקום נפרד ובולט תחת שמי וזכתה להצלחה", מספר ישראל אוחיון.

ישראל אוחיון (באדיבות המצולם)

 

גם לבירת האופנה העולמית פאריז הגיע ישראל אוחיון. שם, בבית האופנה 'לנוון' (LANVIN), הנחשב ביותר ועומד בשורה אחת עם בתי אופנה מן השורה הראשונה כדוגמת 'שאנל' ועוד, עבד לצידו של מעצב העל אלבר אלבז.

כשהגיעה העת לשוב לארץ, ניהל את הסטודיו של יניב פרסי, מעצב בינלאומי, שעיצב למפורסמים רבים, ולפני כשבע שנים פתח סטודיו משלו, אשר לפני מספר חודשים עבר למבשרת ציון.

על הקו המייחד את יצירותיו מספר ישראל: "הלקוחות שלי רוצות דברים מיוחדים וכדי שהתוצאה צריכה להיות מיוחדת צריך לעשות התאמה של אלף אחוז לגוף ולא פחות מכך, גם לאופי ולסגנון של הלקוחה. התוצאה הסופית היא שמלות מושלמות, המחטבות ומפסלות את הגוף, עשויות מחומרים יוקרתיים כדוגמת תחרה, משי, בדי חרוזים ועוד, מלאות בדיטיילים ועבודות יד מיוחדות. באות אליי לקוחות לשמלות כלה וערב מכל הארץ, כולל גם דתיות שיש להן את הדגשים המתבקשים מאורח חייהן. קהל הלקוחות שלי הוא קבוע וגם כזה שבא בעקבות הקבועות והפכו לקבועות – מירושלים והסביבה, גוש דן וגם מהצפון ומהדרום".

צילום: נקסט

ליצירת קשר

 טלפון: 0505991319

 אינסטרגם: israel_ovayon_bridal
 פייסבוק: Israel Ohayon Bridal

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: